Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbuluar me rrota silikoni > Mbulesë e re e rrotave të larë me modës së re
Mbulesë e re e rrotave të larë me modës së re
Mbulesë e re e rrotave të larë me modës së re
Mbulesë e re e rrotave të larë me modës së re
Mbulesë e re e rrotave të larë me modës së re
Mbulesë e re e rrotave të larë me modës së re
 • Mbulesë e re e rrotave të larë me modës së re
 • Mbulesë e re e rrotave të larë me modës së re
 • Mbulesë e re e rrotave të larë me modës së re
 • Mbulesë e re e rrotave të larë me modës së re
 • Mbulesë e re e rrotave të larë me modës së re

Mbulesë e re e rrotave të larë me modës së re

  Çmimi i njësisë: USD 1.74 - 2.38 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: SWC1303

Bumper Position: Front Bumper

Size: 33cm To 37cm

Usage: For Protecting Steering Wheel

Color: Panton Color

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Bone Bag Or Box

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

Sample: Free

MOQ: 100

Certificate: SGS And FDA

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese kockash, ose paketim kuti

prodhimtari: 10000pcs one week

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: FAD and SGS

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Modeli i ri i lahet i mbuluar me rrota i ri drejtues vjen në vitin 2018. ndjekja e rrotave të timonit të silikonit në ngjyrat më të reja. Rasti i timonit të silikonit po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar në tregjet e shumë vendeve. Për shkak se rrota e timonit silikoni mbulon më lehtë larë, çmim më të lirë, më të mirë që prek kur përdoret. Pra, nëse keni nevojë, por mbulesën e timonit të silikonit , fabrika jonë është zgjidhja më e mirë për ju.


new steering wheel cover

Sipërfaqja e kapakut të timonit silikonit është prekje e mirë, brenda është e qetë, kështu që mund të jetë më mirë për mbrojtjen e timonit të makinës.

Çdo njësi peshë është rreth 206g me paketim. 100% perfict përshtaten makinave tuaja.

silicone steering wheel case

Ngjyra ka ngjyra të përbashkëta, gjithashtu mund të ofrojë ngjyrat Pantone. Dhe në vitin 2018, ne prodhuam disa ngjyra të ftohta për mbulesën e timonit të silikonit , me printim të bukur në kapakun e timonit. Pra, nëse keni ndonjë nevojë, mund të bëjmë për ju.

car steering wheel covers online

Për paketimin e mbulesës së timonit të silikonit , kemi ekzistuar 2 mënyra paketimi, njëra është çanta e kockave, një tjetër është kuti plaxtic.


Silicone steering wheel coverSilicone steering wheel cover

Rreth fabrikës sonë prezantoj si vijon:

Certifikatat tona

Silicone steering wheel cover

Shërbimi ynë


1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Mbuluar me rrota silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim