Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbuluar me rrota silikoni > Shtojca fleksibël e ngrohtë e nxehtë e drejtimit 38 cm
Shtojca fleksibël e ngrohtë e nxehtë e drejtimit 38 cm
Shtojca fleksibël e ngrohtë e nxehtë e drejtimit 38 cm
Shtojca fleksibël e ngrohtë e nxehtë e drejtimit 38 cm
Shtojca fleksibël e ngrohtë e nxehtë e drejtimit 38 cm
Shtojca fleksibël e ngrohtë e nxehtë e drejtimit 38 cm
 • Shtojca fleksibël e ngrohtë e nxehtë e drejtimit 38 cm
 • Shtojca fleksibël e ngrohtë e nxehtë e drejtimit 38 cm
 • Shtojca fleksibël e ngrohtë e nxehtë e drejtimit 38 cm
 • Shtojca fleksibël e ngrohtë e nxehtë e drejtimit 38 cm
 • Shtojca fleksibël e ngrohtë e nxehtë e drejtimit 38 cm

Shtojca fleksibël e ngrohtë e nxehtë e drejtimit 38 cm

  Lloji i pageses: Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: SWC2303

Bumper Position: Front Bumper

Size: 33cm To 37cm

Usage: For Protecting Steering Wheel

Color: Panton Color

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Bone Bag Or Box

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

Sample: Free

MOQ: 100

Certificate: SGS And FDA

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese kockash, ose paketim kuti

prodhimtari: 10000pcs one week

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: FAD and SGS

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Mbulesa me rrota silikoni me emrin Lichee është bërë nga 100% silikoni klasën e ushqimit. Madhësia fleksibël e drejtimit të timonit është rreth 33cm deri në 38cm. Fabrika jonë përdor materialin më të mirë silikoni për të prodhuar kapakun e timonit të silikonit . Krahja e timonit të boshtit W mund të përdoret pothuajse për makina. S mbuluar timon teering 38 cm është pëlqyer nga shumë konsumatorë, sepse madhësia mund të përdoret për shumë marka makina. Dizajni i ftohtë i rrotave të timonit të silikonit e bëjnë makinën tuaj më të bukur, le ta doni më shumë. Pra, nëse dëshironi, por mbulesën e timonit të silikonit , mund të kontaktoni fabrikën tonë.


steering wheel cover 38 cm


Sipërfaqja e kapakut të timonit silikonit është prekje e mirë, brenda është e qetë, kështu që mund të jetë më mirë për mbrojtjen e timonit të makinës. dhe është e butë, aq shumë e mirë për përdorim.

flexible steering wheel cover

Ngjyra ka ngjyra të përbashkëta, gjithashtu mund të ofrojë ngjyrat Pantone. Dhe në vitin 2018, ne prodhuam disa ngjyra të ftohta për mbulesën e timonit të silikonit , me printim të bukur në kapakun e timonit. Pra, nëse keni ndonjë nevojë, mund të bëjmë për ju.

warm steering wheel cover

Për mbulimin e timonit të silikonit paketim, kemi ekzistuar 2 mënyra paketimi, njëra është thasë kockash, një tjetër është kuti plaxtic.


Silicone steering wheel coverSilicone steering wheel cover

Rreth fabrikës sonë prezantoj si vijon:

Certifikatat tona

Silicone steering wheel cover

Shërbimi ynë


1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Mbuluar me rrota silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim