Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbuluar me rrota silikoni > Dizajni jo toksik timoni juaj mbulon autozon
Dizajni jo toksik timoni juaj mbulon autozon
Dizajni jo toksik timoni juaj mbulon autozon
Dizajni jo toksik timoni juaj mbulon autozon
Dizajni jo toksik timoni juaj mbulon autozon
Dizajni jo toksik timoni juaj mbulon autozon
 • Dizajni jo toksik timoni juaj mbulon autozon
 • Dizajni jo toksik timoni juaj mbulon autozon
 • Dizajni jo toksik timoni juaj mbulon autozon
 • Dizajni jo toksik timoni juaj mbulon autozon
 • Dizajni jo toksik timoni juaj mbulon autozon

Dizajni jo toksik timoni juaj mbulon autozon

  Çmimi i njësisë: USD 1.74 - 2.38 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: SWC2504

Bumper Position: Front Bumper

Size: 33cm To 37cm

Usage: For Protecting Steering Wheel

Color: Panton Color

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Bone Bag Or Box

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

Sample: Free

MOQ: 100

Certificate: SGS And FDA

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese kockash, ose paketim kuti

prodhimtari: 10000pcs one week

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 2000 pcs one day

certifikatë: FAD and SGS

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ky lloj mbulesa me rrota silikoni mund të përdoret për makina të zakonshme. Dhe ne jemi fabrika për timon mbulon autozone për 8 vjet. Ajo është e qëndrueshme dhe eko-miqësore, jo-toksike mbuluar timon timon mund të jetë më mirë për përdorim, sepse është bërë prej silikoni të klasës ushqimore 100%. Dhe rrota e pasme e rrotave me silikon është me dizajn Honeycomb, kur po e ngisni makinën, është i papërshkueshëm nga uji, gjithashtu prekja më e mirë. silikoni i drejtimit të timonit po bëhet gjithnjë e më popullore, nuk është vetëm çmim i lirë, por edhe me cilësi të lartë.


non toxic steering wheel cover

Sipërfaqja e kapakut të timonit silikonit është prekje e mirë, brenda është e qetë, kështu që mund të jetë më mirë për mbrojtjen e timonit të makinës.

Çdo njësi peshë është rreth 206g me paketim. 100% perfict përshtaten makinave tuaja.

steering wheel covers autozone

Ngjyra ka ngjyra të përbashkëta, gjithashtu mund të ofrojë ngjyrat Pantone. Dhe në vitin 2018, ne prodhuam disa ngjyra të ftohta, me printim të bukur në kapakun e timonit . Pra, nëse keni ndonjë nevojë, mund të bëjmë për ju.

design your steering wheel cover

Për paketimin e mbulesës së timonit të silikonit , kemi ekzistuar 2 mënyra paketimi, njëra është çanta e kockave, një tjetër është kuti plaxtic.


Silicone steering wheel coverSilicone steering wheel cover

Rreth fabrikës sonë prezantoj si vijon:

Certifikatat tona:

fabrika jonë do të SGS dhe ISO, dhe gjithashtu ne jemi fabrika Disney.

Silicone steering wheel cover

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Mbuluar me rrota silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim