Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbuluar me rrota silikoni > Dizajni i ri i rrotave me rrota silikoni
Dizajni i ri i rrotave me rrota silikoni
Dizajni i ri i rrotave me rrota silikoni
Dizajni i ri i rrotave me rrota silikoni
Dizajni i ri i rrotave me rrota silikoni
Dizajni i ri i rrotave me rrota silikoni
 • Dizajni i ri i rrotave me rrota silikoni
 • Dizajni i ri i rrotave me rrota silikoni
 • Dizajni i ri i rrotave me rrota silikoni
 • Dizajni i ri i rrotave me rrota silikoni
 • Dizajni i ri i rrotave me rrota silikoni

Dizajni i ri i rrotave me rrota silikoni

  Çmimi i njësisë: USD 1.75 - 2.2 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 50 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-s01

Material: Other

Type: All-match

Installation Method: Other

Applicable Season: Other

Applicable Gender: Other

Size: Other, Custom Size

Application: Other

Brand: Other

Color: Custom Color

Packing: 1 Pc In Bone Bag

Feature: Heat-Resistant

Certificate: ISO9001. BSCI,SGS

OEM/ODM: Highly Welcomed

MOQ: 50PCS

Payment: Paypal, Western Union, T/T, L/C

Shipment: FEDEX, UPS, DHL

Additional Info

paketim: 1 pc në qese të eshtrave

prodhimtari: 10000000

markë: RYHX

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen, Guangdong, Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1000000

certifikatë: ROHS,BSCI,ISO9001SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenzhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është një kompani e cila e specializuar në dekorimin dhe dhurata promocionale dhe kanë 10 vjet eksperiencë fokusohet në prodhimin e mbuluar timon e makinave . Tani kemi një regjim të avancuar, efikas dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera prodhimi dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë mbulim me rrota me cilësi të lartë të makinës . Jemi të sigurt që do të jeni të kënaqur me timonin e makinës silikoni si modelet e mëposhtme, rrota me rrota silikoni me logo.

01

Çdo mbulesë e timonit të Silicone kanë karakteristikat e mëposhtme:

Mbuluar timon Silicone është përkryer i përshtatet çelësin tuaj makinë. dhe mbulesën e timonit të pvc është i aftë të ndjekë makinën kryesore, shpresoj që të zgjidhni modelet e duhura. Ne kemi avantazhin e çmimeve të mbuluar me timon silikoni nëse keni sasi.

05

mbulesa e timonit të silikonit nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani mbulesën e timonit të Silikonit në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të pëlqeni kapakun e timonit të pvc kur të keni atë.


07

Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të Custom Silicone timon mbuluar si kërkesë tuaj për tonë Mbulon timonin e silikonit .

06

Mbulimi i timonit të silikonit ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, eko-miqësore, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji, pluhuri

04

Mbulimi i timonit të silikonit është prodhuar nga modeli i prodhimit në paketimin e shippment, të gjithë procesin që bëjmë duke punuar proferssional vetë.

08

09

010

Detajet e paketimit

1. 1. çdo mbulesë e timonit të silikonit në qese të eshtrave
2. 100 copë Silicone drejtues mbuluar timon në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 53 * 26 * 38cm

shipment

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbuluar me rrota silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim