Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Dhurata Silikoni > Rrip ore prej silikoni > produktet e shitjes së lartë në alibaba rregulloje rripin e dorës
produktet e shitjes së lartë në alibaba rregulloje rripin e dorës
produktet e shitjes së lartë në alibaba rregulloje rripin e dorës
produktet e shitjes së lartë në alibaba rregulloje rripin e dorës
produktet e shitjes së lartë në alibaba rregulloje rripin e dorës
produktet e shitjes së lartë në alibaba rregulloje rripin e dorës
 • produktet e shitjes së lartë në alibaba rregulloje rripin e dorës
 • produktet e shitjes së lartë në alibaba rregulloje rripin e dorës
 • produktet e shitjes së lartë në alibaba rregulloje rripin e dorës
 • produktet e shitjes së lartë në alibaba rregulloje rripin e dorës
 • produktet e shitjes së lartë në alibaba rregulloje rripin e dorës

produktet e shitjes së lartë në alibaba rregulloje rripin e dorës

  Çmimi i njësisë: USD 0.15 - 0.2 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW
  Min. urdhër: 1000 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: W-008

Suitable for: Universal

Material: Silicone, Silicone, Pvc, Rubber

Feature: Reflective, Eco-Friendly, Durable

Style: Sport

LOGO Type: Silkscreen

Color: Pure, Custom Color

Size: Custom Size

Weight: Custom Weight

Price: Factory Price

Packing: 1 Pc In Opp Bag

Certificate: ROHS, BSCI, ISO9001

OEM: Highly Welcomed

MOQ: 500pcs

Additional Info

paketim: 1 pc në qese opp

prodhimtari: 10000000

markë: RYHX

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen, Guangdong, Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1000000

certifikatë: ROHS,BSCI,ISO9001SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenzhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është një kompani e cila e specializuar në dekorimin dhe dhurata promocionale dhe kanë 10 vjet eksperiencë fokusohet në prodhimin e rrip ore Silicone . Tani kemi një mënyrë të avancuar, efikase dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera prodhimi dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë rrip ore me cilësi të lartë silikoni . Ne jemi të sigurt që do të jeni të kënaqur me rrip ore prej silikoni si modelet e mëposhtme, rrip ore PVC silikoni me logo.

bracelet01

Çdo rrip ore prej silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

Silikoni manshetë është përkryer i përshtatet çelësin tuaj makinë. dhe rrip ore PVC është i aftë të ndjekë makinën kryesore, shpresoj që ju të zgjidhni modelet e duhura. Ne kemi avantazhin e çmimeve të rrip ore prej silikoni nëse keni sasi.

bracelet02

rrip i dorës silikoni nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një rrip ore prej Silikoni në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni rrip ore PVC kur të keni atë.


bracelet03

Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të rripit të dorës Custom Silicone si kërkesë tuaj për tonë Rrip ore prej silikoni .

bracelet04

Rrip i punuar me silikoni ka karakteristikat e padëmshme, eko-miqësore, rezistencë ndaj nxehtësisë, të qëndrueshme, i papërshkueshëm nga uji, pluhur-provë

bracelet05

Rrip i punuar me silikoni është prodhuar nga modeli i prodhimit në paketim shippment, të gjithë procesin që ne bëjmë proferssional duke punuar nga vetja.

bracelet10

Detajet e paketimit

1. 1. secili qese silikoni VW Car Key në qese opp
2. 1000pcs Silikoni VW Çanta kryesore e makinës në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 53 * 26 * 38cm

shipmentShërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Dhurata Silikoni > Rrip ore prej silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim