Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Ssangyong Mbulimi Silicone Key > Ssangyong rexton zëvendësim silikoni kyç fob
Ssangyong rexton zëvendësim silikoni kyç fob
Ssangyong rexton zëvendësim silikoni kyç fob
Ssangyong rexton zëvendësim silikoni kyç fob
Ssangyong rexton zëvendësim silikoni kyç fob
Ssangyong rexton zëvendësim silikoni kyç fob
 • Ssangyong rexton zëvendësim silikoni kyç fob
 • Ssangyong rexton zëvendësim silikoni kyç fob
 • Ssangyong rexton zëvendësim silikoni kyç fob
 • Ssangyong rexton zëvendësim silikoni kyç fob
 • Ssangyong rexton zëvendësim silikoni kyç fob

Ssangyong rexton zëvendësim silikoni kyç fob

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: ssangyong0601

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne jemi një fabrikë që kryesisht prodhon Silicone Car Key Cover . 7years ` përvojë të Ssangyong tonë Rexton Key Fob Ndërrimi më të përsosur, dhe të gjithë blerësit janë të kënaqur me rastin tonë të aksesorëve të makinës Ssangyong . Çështja Kryesore e Çelikut të Silikoni është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të doni këtë Cover Ssangyong Silicone Key .

ssangyong kyron key replacement

Çdo Rast i Rrugës së Makinerisë Silicone ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga 100% silikoni

3. Çelësi Fob Ssangyong Kyron është krejtësisht i përshtatshëm për Ssangyong tuaj 3 butona çelësin e makinës .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

3. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

3. Gama e temperaturës: - 30 centigrade deri 330 centigrade.

6. Mbajtësi i Çelësit të Makinave Silikoni ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, të nxehtësisë, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Cool Design SsangYong Silicone Key Cover

mbulesa kryesore e makinës silikoni për Ssangyong nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një Mbulesë çeliku të gomës Për makinën Ssangyong 3 Buttons çelës në dorën tënde, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Mbrapa e mbulesës së makinës së largët të Silikoni pa logo të makinës.

ssangyong rexton key fob replacement

Më shumë detaje të anës së përparme dhe të pasme për mbulimin e çelësit të makinës Ssangyong

ssangyong kyron key fob

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Ssangyong Mbulimi Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim