Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Suzuki Mbulesa e Silikonit > Suzuki 2 butona Key Car Fob Cover
Suzuki 2 butona Key Car Fob Cover
Suzuki 2 butona Key Car Fob Cover
Suzuki 2 butona Key Car Fob Cover
Suzuki 2 butona Key Car Fob Cover
 • Suzuki 2 butona Key Car Fob Cover
 • Suzuki 2 butona Key Car Fob Cover
 • Suzuki 2 butona Key Car Fob Cover
 • Suzuki 2 butona Key Car Fob Cover

Suzuki 2 butona Key Car Fob Cover

  Çmimi i njësisë: USD 0.48 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: SZBE-006

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Suzuki Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në produktet silikoni dhe PVC dhe silikoni makinë kryesore mbuluar fob është një nga tonë silikoni makinë kryesore mbuluar fob . Suzuki Kyçja kryesore e makinës silikoni është popullor në mbarë botën. Ne kemi 12 ngjyra për Suzuki Silicone Key Cover : e zezë, e kuqe, e verdhë, e kuqe, e gjelbër, mollë e gjelbër, portokalli, blu i errët, i kaltër, rozë trëndafili, vjollcë, gri.

Disa karakteristika të përbashkëta për kapakun tonë të makinës silikoni:

(1) Mbulesa kryesore e makinës silikoni është bërë nga silikoni 100% dhe mund të lahet.

(2) Materiali ynë i papërpunuar silikoni ka certifikimin SGS

(3) Ne gjithashtu do të llak vaj silikoni në sipërfaqen e mbuluar me kapak fob të makinës silikoni për të vërtetuar se kapaku i fikjes së makinës silikoni ka një ndjenjë të mirë të kontaktit dhe mund të jetë pluhur.

(4) Zakonisht kemi 12 ngjyra për secilën mbulim të fikëve të makinës silikoni.

silicone car key fob cover 10

Nga pamja e sipërme, ne mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të Suzukit mbulesa kryesore e makinës silikoni . Suzuki Mbulesa kryesore e makinës silikoni është me logo të makinës në pjesën e pasme.

silicone car key fob cover silicone car key fob cover

Nga lart tre fotografi, ne gjithashtu mund të shohim anën e Suzuki mbulesa kryesore e makinës silikoni . Ne mund të shohim anën e përsosur rreth Suzuki mbulesë kryesore të makinës silikoni dhe nuk kemi materiale Extra. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.

silicone car key fob cover 9silicone car key fob cover 10

Mbi fotot mund të shohim fleksibilitetin e fortë të kapakut të çelësit silikonit . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim mbulimin me kyç të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga materialet e papërpunuara silikoni me cilësi të lartë 100% dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.


Producing Process of silicone car key fob cover

Paketimi & Transporti

packing of silicone car key fob 11

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

company certification 1FAQ

Kategoritë e Produktit : Suzuki Mbulesa e Silikonit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim