Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Suzuki Mbulesa e Silikonit > rastin e nxehtë të makinave për Suzuki
rastin e nxehtë të makinave për Suzuki
rastin e nxehtë të makinave për Suzuki
rastin e nxehtë të makinave për Suzuki
rastin e nxehtë të makinave për Suzuki
rastin e nxehtë të makinave për Suzuki
 • rastin e nxehtë të makinave për Suzuki
 • rastin e nxehtë të makinave për Suzuki
 • rastin e nxehtë të makinave për Suzuki
 • rastin e nxehtë të makinave për Suzuki
 • rastin e nxehtë të makinave për Suzuki

rastin e nxehtë të makinave për Suzuki

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: big Suzuki

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Ne Shenzhen Beautiful Earth Technology Co.Ltd kryesisht prodhojnë me cilësi të lartë silicë xhel kyçe për 7 vjet. Mbulimi kryesor i Suzuki është një nga shitjet më të mira të rastit tonë të nxehtë të shitjes për auto për shkak të prekjes së butë, të paepur, eko-miqësore. Ngjyra e modës me porosi të modës së modës së modës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me Suzuki Silicone Key Cover .

Secili rast i nxehtë i shitjes së makinave ka ndjekur karakteristikat:

Bërë prej 100% silic

Mbuluar kyç Makina silic është krejtësisht aftë për çelës makinën tuaj.

Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

Ne kemi avantazhin e çmimit nëse keni sasi.

Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

Mbulimi kryesor për veturën ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

colourful car key forsuzuki


Aksesore e makinave - rasti kyç për Suzuki - nuk ka asnjë dëm dhe miqësor ndaj mjedisit. Kur mbani një cilësi të lartë kapak kyç për Suzuki në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të pëlqeni 2 butona s mbajtësi kryesor i makinës me telekomandë kur e keni atë.


hot car key case

Më shumë detaje rreth çështjes së çelikut të silikonit

Suzuki car key casehot car key case


Çdo markë çanta kryesore për makinën ne mund të ofrojmë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, të detit blu, qielli blu, rozë, u rrit kuq, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë e kështu me radhë328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Rasti kyç i auto mund të mbajë një test të dhunshëm

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit 100% të çelësave të makinës slicon është shumë e mirë për t'u grisur
Çelësi silikon rob r pas djegies merr bardhë


Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9
Kategoritë e Produktit : Suzuki Mbulesa e Silikonit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim