Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Suzuki Mbulesa e Silikonit > Mbulesa kryesore e makinës silikon të stampuar për Suzuki
Mbulesa kryesore e makinës silikon të stampuar për Suzuki
Mbulesa kryesore e makinës silikon të stampuar për Suzuki
Mbulesa kryesore e makinës silikon të stampuar për Suzuki
Mbulesa kryesore e makinës silikon të stampuar për Suzuki
Mbulesa kryesore e makinës silikon të stampuar për Suzuki
 • Mbulesa kryesore e makinës silikon të stampuar për Suzuki
 • Mbulesa kryesore e makinës silikon të stampuar për Suzuki
 • Mbulesa kryesore e makinës silikon të stampuar për Suzuki
 • Mbulesa kryesore e makinës silikon të stampuar për Suzuki
 • Mbulesa kryesore e makinës silikon të stampuar për Suzuki

Mbulesa kryesore e makinës silikon të stampuar për Suzuki

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: big em

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Rrënja silic makinë kryesore r është produkt kryesor ynë. Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një makinë kryesore të mbuluar prodhimin e cila të hyjë në silic makinë kryesore të mbuluar këtë industri për 7 vjet. Përvoja e 7years për prodhimin e çelikut të silikonit mbulon shtytjen e kapakut tonë të silikonit për çelësin e makinës në listë. Suzuki Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të predhës tonë të silikonit për makinat për shkak të butësisë së tij të butë, të paepur, eko-miqësore. Mbajtësi i çelësave të makinës silikoni me logo Embosseed është gjithashtu në kërkesë të madhe për cilësinë e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbrojtje të rëndësishme për makinën Land Rover .

Çdo shell përsosur silic makinë kryesore kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i personalizuar i silikonit të makinës është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës Suzuki .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave të makinave të modës si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Embossed Logo Silicon Car Key Cover


Car accessory - çelësi silikoni shell për Suzuki -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një rast silikoni makinë kyç për Suzuki në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan makinën 2buttons largët mbajtës kyç kur ju keni atë .


Suzuki Embossed logo Key Cover

shell i largët silikoni i makinës kryesore me artizanale embossed

Embossed Silicon Key Cover For Suzuki

Siç mund ta shihni nga fotografitë e mësipërme, ne mund të ofrojmë çdo ngjyrë që dëshironi.

Rasti i kuq i makinave . mollë e gjelbër makinë rast kyç . rastin e kuq të makinës . rastin e purpurt të makinës . rasti i zi i makinës . rastin gri të makinës kryesore . rasti kyç i qiellit blu . rasti kryesor i makinës detare blu . rastin e verdhë të makinave

Çdo ngjyrë mund të jetë me porosi


328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Suzuki Mbulesa e Silikonit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim