Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Suzuki Mbulesa e Silikonit > Çmimi me Shumicë Suzuki Key Cover
Çmimi me Shumicë Suzuki Key Cover
Çmimi me Shumicë Suzuki Key Cover
Çmimi me Shumicë Suzuki Key Cover
Çmimi me Shumicë Suzuki Key Cover
Çmimi me Shumicë Suzuki Key Cover
 • Çmimi me Shumicë Suzuki Key Cover
 • Çmimi me Shumicë Suzuki Key Cover
 • Çmimi me Shumicë Suzuki Key Cover
 • Çmimi me Shumicë Suzuki Key Cover
 • Çmimi me Shumicë Suzuki Key Cover

Çmimi me Shumicë Suzuki Key Cover

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Suzuki em

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd e cila është një çeliku silikon makinë kryesore të mbuluar që të hyjë në silikoni xhel makinë kryesore të mbuluar këtë industri për 7 vjet. Produkti ynë kryesor është mbulimi i çelësit të silikonit . Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e çelikut të silikonit mbulon shtytjen e kapakut tonë të silikonit për çelësin e makinës në listën e levës. Mbulimi i Suzuki Silicone Key është një nga shitjet më të mira të zëvendësimit të mbajtësit të silikonit tonë fob për shkak të butësisë së tij të butë, të papërmbajtur, eko-miqësore. Suzuki Silicon Holder Replacement Case është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Suziki 2 butona për rastin e makinës.

Secili gotë silikoni me predha të makinës ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Shembulli silic i çelësit të personalizuar të ngjyrës me ngjyra është i përshtatshëm për suzuki tuaj .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të guaskave boshe të makinave si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Fob Silicon Holder Replacement Case


Car accessory - çelësi silikoni shell për Suzuki -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një rast silikoni makinë kyç për Suzuki në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto 2 butona mbajtës kyç makinë kur ju keni ajo.


Fob Suzuki Holder Replacement Case

Suzuki shell silikoni makinë kryesore me artizanale embossed

Suzuki Silicon Holder Replacement Case

Siç mund ta shihni nga fotografitë e mësipërme, ne mund të ofrojmë çdo ngjyrë që dëshironi.

Mbulesa kryesore e makinës së kuqe . mollë e gjelbër makinë rast kyç . kyçja e kuqe e makinës mbulon rastin e purpurt të makinës . rasti i zi i makinës . rastin gri të makinës kryesore . rasti kyç i qiellit blu . rasti kryesor i makinës detare blu . mbulesa e verdhë e makinave


328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Çelësi shell silikoni për makina mund të jetë bear nga testi dhunshme


6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë


Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Suzuki Mbulesa e Silikonit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim