Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Suzuki Mbulesa e Silikonit > Suzuki smart çeliku silic makinë Rasti
Suzuki smart çeliku silic makinë Rasti
Suzuki smart çeliku silic makinë Rasti
Suzuki smart çeliku silic makinë Rasti
Suzuki smart çeliku silic makinë Rasti
Suzuki smart çeliku silic makinë Rasti
 • Suzuki smart çeliku silic makinë Rasti
 • Suzuki smart çeliku silic makinë Rasti
 • Suzuki smart çeliku silic makinë Rasti
 • Suzuki smart çeliku silic makinë Rasti
 • Suzuki smart çeliku silic makinë Rasti

Suzuki smart çeliku silic makinë Rasti

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 3

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Ne Shenzhen të bukur Tokë Teknologjia Co.Ltd kanë 7 vjet përvojë të hyrë silikoni Çelësi kyç këtë industri. Suzuki S ilicone Key Cover është bërë nga silikoni, të cilat janë jo toksike dhe eko-miqësore, Suzuki silikoni makinë kyç Rasti është gjithashtu i qëndrueshëm. M ultiple silikoni kyç makinë rasti për Suzuki është shitur nxehta në rastin tonë silikoni makinë kyç. Rasti i makinës silikoni Suzuki ka një kërkesë të madhe në të gjithë botën.

Secila suxhuki 2 butona kryesore shell për çelësin e makinës kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kuadri i silikonit të përshtatur të silikonit të veturës së makinës është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të veçantë të dizajnit Suzuki .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të rasteve kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të rasteve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Rastet silikoni kryesore kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Suzuki Silicon Car Key Case


Aksesor makinash - Silicone SUZUKI Key Case - nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një çelës SUZUKI silikoni kyç në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni rastin e makinës me auto kryesore Suzuki kur ta keni atë.

Suzuki Smart Key Case

Më shumë detaje mbi pjesën e përparme dhe të pasme të Suzukit kapak kyç i silikonit

Smart Key Case Suzuki

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Suzuki Mbulesa e Silikonit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim