Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Suzuki Mbulesa e Silikonit > 2 butona Suzuki silicon makinë rast kyç
2 butona Suzuki silicon makinë rast kyç
2 butona Suzuki silicon makinë rast kyç
2 butona Suzuki silicon makinë rast kyç
2 butona Suzuki silicon makinë rast kyç
2 butona Suzuki silicon makinë rast kyç
 • 2 butona Suzuki silicon makinë rast kyç
 • 2 butona Suzuki silicon makinë rast kyç
 • 2 butona Suzuki silicon makinë rast kyç
 • 2 butona Suzuki silicon makinë rast kyç
 • 2 butona Suzuki silicon makinë rast kyç

2 butona Suzuki silicon makinë rast kyç

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Ne Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një prodhim silic makinë rast kyç të cilat hyjnë në makinë accessory Suzuki Silicone Key Cover këtë industri për 7 vjet. Eksperienca 7years` për prodhimin e silikonit të telekomandës të shtyjë rastin tonë të silikonit për çelësin e makinës në listën e levës. Ndërrimi Shell Auto Keycase është produkti ynë kryesor. SUZUKI kuti çeliku silikon me logo është një nga shitjet më të mira të Modës sonë të Modës Auto Remote Control Keycase për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Çështja kryesore e makinave të gomës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë 2 mbrojtës kyç të butonave për SUZUKI .

Çdo shell përsosur silic makinë kryesore kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Rasti kryesor silic makina me porosi është krejtësisht i aftë për yourSUZUKI makinë 2 butona çelës.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave të makinave të modës si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -20 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Suzuki Silicon Car Key Case


Aksesore per automjete - SUZUKI silikon kyçe me 2 butona me logo -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur e mbani SUZUKI 2 Buttons Key Case makinë në dorën tuaj, ajo ndihet e butë, e butë dhe e lehtë. Ju do të doni dy butona mbajtëse të largët të makinës me logo kur e keni atë.


Suzuki Silicon Car Key Case

Më shumë detaje mbi pjesën e përparme dhe të pasme të Suzukit kapak kyç i silikonit

Silicon Key Case Suzuki

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Suzuki Mbulesa e Silikonit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim