Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Suzuki Mbulesa e Silikonit > Suzuki Jimny rast kyç i makinës silikoni
Suzuki Jimny rast kyç i makinës silikoni
Suzuki Jimny rast kyç i makinës silikoni
Suzuki Jimny rast kyç i makinës silikoni
Suzuki Jimny rast kyç i makinës silikoni
Suzuki Jimny rast kyç i makinës silikoni
 • Suzuki Jimny rast kyç i makinës silikoni
 • Suzuki Jimny rast kyç i makinës silikoni
 • Suzuki Jimny rast kyç i makinës silikoni
 • Suzuki Jimny rast kyç i makinës silikoni
 • Suzuki Jimny rast kyç i makinës silikoni

Suzuki Jimny rast kyç i makinës silikoni

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Jimny

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Beautiful Earth Co.Ltd fokusohet në prodhimin e Suzuki Jimny magnetike silikoni makinë të mbuluar kyç për 7 vjet. Përvoja shumëvjeçare për prodhimin që na bën të kemi proceset e prodhimit të shkëlqyeshëm. Dizajni i hollë i mbulimit të çelësit të silikonit , cilësia e rreptë e produktit dhe shërbimi i përsosur i shitjes do të jetë një garanci për ju.

Çdo Çështje Kryesore e Qëndrueshme e Makinës Për SUZUKI Jimny kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi me porosi i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj SUZUKI Jimny të makinës .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Car accessory- magnetic silicone car key holder for SUZKI -is no harm and environmentally friendly.When you hold a beautiful design key cases rubber covers for SUZKI GTI in your hand,it feels soft ,smooth and light.You will love auto SUZKI silicone car key cover Jimny when you have it.


Pajisje shtesë për veturë - mbajtëse çelësash magnetike magnetike për SUZKI- nuk është e dëmshme dhe miqësore me mjedisin.Kur të mbani një butësi të bukur të projektimit të gomës për SUZKI GTI në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të doni copë auto kryesore SUZKI silikoni të mbuluar Jimny kur ta keni atë.


Jimny Suzki Car Key Case

Më shumë detaje mbi pjesën e përparme dhe të pasme të Suzukit kapak kyç i silikonit

Car Key Case Suzki Jimny

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Suzuki Mbulesa e Silikonit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim