Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Suzuki Mbulesa e Silikonit > Çelësi i makinës silikoni mbulon Suzuki 2 butona
Çelësi i makinës silikoni mbulon Suzuki 2 butona
Çelësi i makinës silikoni mbulon Suzuki 2 butona
Çelësi i makinës silikoni mbulon Suzuki 2 butona
Çelësi i makinës silikoni mbulon Suzuki 2 butona
Çelësi i makinës silikoni mbulon Suzuki 2 butona
 • Çelësi i makinës silikoni mbulon Suzuki 2 butona
 • Çelësi i makinës silikoni mbulon Suzuki 2 butona
 • Çelësi i makinës silikoni mbulon Suzuki 2 butona
 • Çelësi i makinës silikoni mbulon Suzuki 2 butona
 • Çelësi i makinës silikoni mbulon Suzuki 2 butona

Çelësi i makinës silikoni mbulon Suzuki 2 butona

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE2721

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Me makinë profesionale dhe punëtor me përvojë, ne Beautiful Earth Co.Ltd mund të prodhojë mirë xhel makinë silikoni largët mbrojtës kyç. Mbrojtësi ynë i largët i makinës është gjithashtu në listën e makinës këtë industri. Suzuki Mbulesa e Silikonit është një nga shitjet më të mira të mbrojtësit tonë universal të çelës për Suzuki për shkak të prekjes së butë, të paepur, eko-miqësore . Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me këtë mbrojtje për Suzuki 2 buttons key.


Çdo shell silikon i modës për makinën ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i përshtatur i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës Suzuki 2 buttons .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -20 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Silicone Car key cover Suzuki


Aksesore makine - Suzuki 2 buttons car remote key protector -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një mbrojtës të Silicon Key Për makinën 2 Buttons kyç në dorën tënde, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të pëlqeni Suzuki 2 buttons silicon key case kur ta keni atë.


Key Cover Suzuki 2 Buttons

Më shumë detaje mbi pjesën e përparme dhe të pasme të Suzukit kapak kyç i silikonit

Car Key Cover Suzuki 2 Buttons

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Suzuki Mbulesa e Silikonit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim