Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Suzuki Mbulesa e Silikonit > Mbulesa kryesore e makinës Suzuki 2 Buttons
Mbulesa kryesore e makinës Suzuki 2 Buttons
Mbulesa kryesore e makinës Suzuki 2 Buttons
Mbulesa kryesore e makinës Suzuki 2 Buttons
Mbulesa kryesore e makinës Suzuki 2 Buttons
Mbulesa kryesore e makinës Suzuki 2 Buttons
 • Mbulesa kryesore e makinës Suzuki 2 Buttons
 • Mbulesa kryesore e makinës Suzuki 2 Buttons
 • Mbulesa kryesore e makinës Suzuki 2 Buttons
 • Mbulesa kryesore e makinës Suzuki 2 Buttons
 • Mbulesa kryesore e makinës Suzuki 2 Buttons

Mbulesa kryesore e makinës Suzuki 2 Buttons

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 2

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne Toka e bukur ka fabrikën tonë dhe fokusohemi në prodhimin e rastit kryesor të makinës silikon për 7 vite. Tani makina e silikonit e largët që ne prodhojmë janë të bukura, të qëndrueshme. Suzuki fob lëkurë shell silic shell makinë është një nga shitjen më të mirë të predhave tona kryesore të makinës silikoni fob për çelësin e makinës për shkak të prekjes së saj të butë, pa erë, eko-miqësore. Predha e çelësit të lëkurës së silikonit janë gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me Suzuki tonë Silicone Key Cover.

Secili gotë silikoni me predha të makinës ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 200%

2. Shembulli silikoni i makinës me porosi është i përshtatshëm për çelësin SUZUKI të makinës suaj .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone me predha me logo të makinës si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Suzuki 2 Button Silicon Key Shell


Aksesore makine - SUZUKI fob shell silikon makine shell shell -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një Çelës Çelës Fob të Çelësit të Makinës së Lëkurës në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni mbajtësin SUZUKI 2 buttons key key kur ju keni atë.


Car Key Shell Suzuki 2 Button

Më shumë detaje mbi pjesën e përparme dhe të pasme të Suzukit kapak kyç i silikonit

Fob Silicon Key Shell Suzuki

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Suzuki Mbulesa e Silikonit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim