Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Suzuki Mbulesa e Silikonit > E shitur Eko-miqësore mbuluar me motor kryesore për JIMNY
E shitur Eko-miqësore mbuluar me motor kryesore për JIMNY
E shitur Eko-miqësore mbuluar me motor kryesore për JIMNY
E shitur Eko-miqësore mbuluar me motor kryesore për JIMNY
E shitur Eko-miqësore mbuluar me motor kryesore për JIMNY
E shitur Eko-miqësore mbuluar me motor kryesore për JIMNY
 • E shitur Eko-miqësore mbuluar me motor kryesore për JIMNY
 • E shitur Eko-miqësore mbuluar me motor kryesore për JIMNY
 • E shitur Eko-miqësore mbuluar me motor kryesore për JIMNY
 • E shitur Eko-miqësore mbuluar me motor kryesore për JIMNY
 • E shitur Eko-miqësore mbuluar me motor kryesore për JIMNY

E shitur Eko-miqësore mbuluar me motor kryesore për JIMNY

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Jimny

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Një shtyllë e prodhimit të silikonit të fabrikimit Beautiful Earth Co.Ltd hyn në çelësin e personalizuar të silikoni të mbuluar këtë industri për 7 vjet. Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e çelësit të zgjuar të makinës shtyjë mbulesën tonë të silikonit për çelësin e makinës në listën e levës. Suzuki Mbulesa e Silikonit është një nga shitjet më të mira të mbajtësit tonë të auto silikonit për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. silic makinë aoto samrt Mbulimi mbrojtëse ket është gjithashtu në kërkesa të mëdha që nga cilësia e saj të lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me këtë Rasti i zëvendësimit të silikonit JIMNY.

Secili gotë silikoni me predha të makinës ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Shembulli standard i silikonit të makinës është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës JIMNY .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të rastit të zëvendësimit të mbajtësit të mençur sipas dëshirës.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbulesa ekskluzive e veturave të silikonit ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.Suzuki Silicon car key shell 2 buttons


Car accessory - çelësi silikoni shell për makinën JIMNY -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një rast silikoni makinë kyç për JIMNY në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto 3 butona mbajtës kyç makinë kur ju keni atë.Silicon Key Shell Suzuki 2 Buttons

Më shumë detaje mbi pjesën e përparme dhe të pasme të Suzukit kapak kyç i silikonit

Suzuki 2 Buttons Key Shell

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Suzuki Mbulesa e Silikonit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim