Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Suzuki Mbulesa e Silikonit > Suzuki silikoni i shpejtë i largët zëvendësim kryesor fob
Suzuki silikoni i shpejtë i largët zëvendësim kryesor fob
Suzuki silikoni i shpejtë i largët zëvendësim kryesor fob
Suzuki silikoni i shpejtë i largët zëvendësim kryesor fob
Suzuki silikoni i shpejtë i largët zëvendësim kryesor fob
Suzuki silikoni i shpejtë i largët zëvendësim kryesor fob
 • Suzuki silikoni i shpejtë i largët zëvendësim kryesor fob
 • Suzuki silikoni i shpejtë i largët zëvendësim kryesor fob
 • Suzuki silikoni i shpejtë i largët zëvendësim kryesor fob
 • Suzuki silikoni i shpejtë i largët zëvendësim kryesor fob
 • Suzuki silikoni i shpejtë i largët zëvendësim kryesor fob

Suzuki silikoni i shpejtë i largët zëvendësim kryesor fob

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Suzuki2001

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Me makinë profesionale dhe punëtor me përvojë, Beautiful Earth Co.Ltd mund të prodhojë mbuluar silikoni makinë kryesore për 8 vjet . Mbështetësi ynë i largët i makinës kyç për mbrojtësin e shpejtë të kyçjes së largët në distancë është gjithashtu në listën e levës në aksesorin e makinës këtë industri. Suzuki Mbulesa e Silikonit është një nga shitjet e nxehtë të rastit tonë të makinës silikoni , për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore . Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me këtë zëvendësim të shpejtë të frenave suzuki të fobit.

suzuki swift remote key replacement

Çdo kapak i telekomandës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Rasti silikoni i largët është i përshtatshëm për Suzuki 2 butonat e makinës tuaj .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -20 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Shell silikoni makinë kryesore ka karakteristikat e padëmshme, miqësore me mjedisin, rezistencë të ngrohjes, të qëndrueshme, i papërshkueshëm nga uji, pluhur-provë.

suzuki swift key fob replacement

Suzuki 2 butona makina e largët mbrojtës kyç nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një mbrojtës të Silikonit Për makinën në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni Suzuki 2 butona çelës silikon kyç kur ta keni atë.

replacement suzuki car keys

Më shumë detaje mbi pjesën e përparme dhe të pasme të Suzukit kapak kyç i silikonit . Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme

Suzuki silicone key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit


U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Suzuki Mbulesa e Silikonit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim