Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore TATA Silicone
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Mbulesa kryesore TATA Silicone

Kategoritë e produkteve të Mbulesa kryesore TATA Silicone , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbulesa kryesore TATA Silicone , furnizuesit TATA Silicone Key Fob Cover / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Rasti Key Silicone TATA R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Mbulesa kryesore TATA Silicone furnizuesit

Ne jemi fabrika për mbulimin TATA çeliku silikoni me cilësi të lartë dhe çmimin e fabrikës. Ne kemi një ekip të talentuar profesional të dedikuar për të ofruar klientët me produktet dhe shërbimin më të mirë. Si një furnizues i rasteve kyçe të makinave silikoni , ne mund t'ju japim kohë më të shkurtër të prodhimit dhe ne kemi stoqe të mjaftueshme.

Tata Silicone mbulon kyçin e bërë nga 100% Natyrore Silikoni, i sigurt, por jo toksik me cilësi Soft, pa deformime pas shumë herë të palosur, është bërë me myk të saktë sipas çelësave origjinalë të makinës çelësat e jashtme, plotësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj dhe Anti -çolizim, chip brenda çelësave rrokullisje është shumë e brishtë, kur chip bie në tokë, ajo është thyer, por silikoni është me elasticitet, i cili mund të lehtësojë goditjen nga toka, dhe Anti-veshin, sipërfaqe Matte mund të mbrojë kyç pas përdorimit afatgjatë.

Fabrika jonë ka një punëtor profesional për të kontrolluar makinën që prodhon produktin, tregojnë prodhojnë: 1: përgatit materialin real 2: përzier materialin dhe materialin ngjyrës 3: prerë ato për një mbulues TATA çeliku silikoni që kanë nevojë për 4: vulcanizing ato për të bërë formën e mbuluar kryesore të makinës, 5: prerë silikoni shtesë, 6: vaj fshirëse butonin kyç, 7: llak të naftës për të bërë kontakt rast është i butë, 8: rosto atë të thatë, 9: kontrolloni produktin, 10: paketimin e mallrave.

Produktet tona kanë dy procese, njëra është e zbukuruar, është një bojë e bardhë artificiale që bie në brazdë. Dhe e gjithë sipërfaqja e produktit trajtohet me butësi. Njëra tjetra është e stampuar, dhe e gjithë sipërfaqja e produktit trajtohet me butësi, duke e bërë kontaktin më të mirë, më të butë dhe të bukur. Për modelet e veturave TATA të mbuluara me silikoni , kemi A1, A3, A4, A5, A6, A8, Q3, Q5, Q7, Q8, etj. nëse doni të dini më shumë modele të makinave, lutemi klikoni përsëri në shtëpi, faleminderit.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim