Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore TATA Silicone > Mbuluar kyç për silikoni tata tiago
Mbuluar kyç për silikoni tata tiago
Mbuluar kyç për silikoni tata tiago
Mbuluar kyç për silikoni tata tiago
Mbuluar kyç për silikoni tata tiago
Mbuluar kyç për silikoni tata tiago
 • Mbuluar kyç për silikoni tata tiago
 • Mbuluar kyç për silikoni tata tiago
 • Mbuluar kyç për silikoni tata tiago
 • Mbuluar kyç për silikoni tata tiago
 • Mbuluar kyç për silikoni tata tiago

Mbuluar kyç për silikoni tata tiago

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Tata2001

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Shenzhen Beautiful Earth Technology Co.Ltd kryesisht prodhojnë mbuluar silikoni makinë kryesore për 7 vjet. tata tiago mbulesa kryesore e makinave është një nga shitjet më të mira të Mbulesës sonë të TATA Silicone për shkak të prekjes së saj të butë, të parëndësishme dhe eko-miqësore. tata tigor kryesore mbuluar është në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj të lartë në tregun e Indisë. Kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbulesë kryesore për tata tiago

Çdo rast kyç i makinës silikoni ka karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Mbulesa e telekomandës silikoni është e përshtatshme për çelësin tuaj të makinës TATA .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të silikoni të largët rast kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të mbulon çelësat e gomës nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. predha silikoni makinë kryesore ka karakteristikat e padëmshme, miqësore me mjedisin, rezistencë të ngrohjes, të qëndrueshme, i papërshkueshëm nga uji, pluhur-provë.


key cover for tata tiago


Mbuluar kyçja e makinës silikoni TATA nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani një TATA Remote Key Shell në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni auto TATA 3 butona mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


tata tigor key cover

Më shumë detaje të anës së përparme dhe të pasme për mbulimin e çelësit të makinës TATA

tata tiago car key cover

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit


U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore TATA Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim