Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore TATA Silicone > Çelësi i mbuluar me silikoni për tata zest
Çelësi i mbuluar me silikoni për tata zest
Çelësi i mbuluar me silikoni për tata zest
Çelësi i mbuluar me silikoni për tata zest
Çelësi i mbuluar me silikoni për tata zest
Çelësi i mbuluar me silikoni për tata zest
 • Çelësi i mbuluar me silikoni për tata zest
 • Çelësi i mbuluar me silikoni për tata zest
 • Çelësi i mbuluar me silikoni për tata zest
 • Çelësi i mbuluar me silikoni për tata zest
 • Çelësi i mbuluar me silikoni për tata zest

Çelësi i mbuluar me silikoni për tata zest

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Tata3006

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Applicable Model: VW Car Key Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 10000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 200000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Beautiful Earth Co.Ltd fokusohet në prodhimin mbulesa kryesore e makinës silikoni për 8 vjet. Përvojë të pasura e bëjnë rastin tonë të makinës silikoni arrijnë në listën e levës në të njëjtën industri. Mbulesa kryesore TATA Silicone është shitja e nxehtë e kapakut të telekomandës tonë silikoni . Ne kemi zbukuruar dhe embossed këto dy zeje aplikuar për tata zest kryesore të mbuluar . ka një kërkesë të madhe në botë për tonë Tata zest mbuluar silikoni kryesore .

tata zest silicone key cover

Secili mbajtës i çelësit të silikonit kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Mbulesa kryesore e tata manza është e përshtatshme për çelësin tuaj të makinës .

2. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të silikoni të largët rast kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 2 20 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

tata zest key case

Më shumë ngjyra në qoftë se ju bleni copë çeliku TATA silikoni mund të dërgoni kërkesën tuaj. Çdo ngjyrë panton ne mund të prodhojë për ju.

Ju do të doni kapakun e çelësit silikoni për TATA kur ta keni atë.

tata zest key cover


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

U

Detajet e paketimit

1. 1. secili qese silikoni për makina në qese opp
2. 1000pcs kapak silikoni makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë për mbulesën e timonit të silikonit dhe kapakun e largët të silikonit

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore TATA Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim