Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota

Kategoritë e produkteve të Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota , furnizuesit Mbulimi i çelësit të çelikut silikoni të Toyota / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Rasti Key Silicone i Toyota R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota furnizuesit

Mbulon çelësin e makinës silikoni për Toyota , fabrika jonë ka Corolla, NEW VIOS, Crown, Camry, REIZ, COROL, Mark X / REIZ, RAV4, Highlander, Crown Prado, Corolla, Yaris, Land Cruiser. Toyota ka mbi 10 modele të ndryshme. Butoni është dizajn 3D, çdo buton ka një prekje të qartë. Kyçja e çelësit me silikoni të Toyota-it përshtatet në mënyrë të përkryer me çelësin e makinës dhe mbani dizajnin origjinal të çelësit.

Mbulon çelësat e makinës me shenja dhe zbukurime. Zakonisht dizajni i stampuar mbulohet me logon e makinës.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim