Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota > silikon me cilësi të lartë të mbuluar makina kryesore për Toyota
silikon me cilësi të lartë të mbuluar makina kryesore për Toyota
silikon me cilësi të lartë të mbuluar makina kryesore për Toyota
silikon me cilësi të lartë të mbuluar makina kryesore për Toyota
 • silikon me cilësi të lartë të mbuluar makina kryesore për Toyota
 • silikon me cilësi të lartë të mbuluar makina kryesore për Toyota
 • silikon me cilësi të lartë të mbuluar makina kryesore për Toyota

silikon me cilësi të lartë të mbuluar makina kryesore për Toyota

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: TOYOTA01

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Toyota Car Key Cover

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Earth është prodhues profesional në Shenzhen të Kinës. Mbulesa kryesore e makinave është produkti ynë kryesor. Mbulesa Çelësi makinave silikoni me telekomandë është ushqim material klasën, Dhe mbulon kyçe makinë është e pathyeshme dhe të qëndrueshme, përshtatje të përsosur për çelësat e makinave. Për çelësat e çelikut silikoni të makinave Toyota janë produktet tona të nxehta të shitjes. ky mbulesë kryesore e makinës është popullor me shumicën e klientëve në të gjithë fjalën. 12 lloje të ngjyrave të zgjedhura e bëjnë çelësin Cover Silcione të Toyota më të përsosur.

çdo kapakët e makinave silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Mbulimi i çelësit të makinës silikoni Toyota është bërë prej silikoni miqësor 100%.

2. varg temperatura e mbuluar me silikoni : -40 Celsius ~ 230 Celsius.

3. Ne kemi avantazhin e çmimeve në qoftë se ju keni çelës silikoni të mbuluar sasia kryesore .

4. Për shërbimin me porosi të shërbimit të silikonit të makinave është në rregull për ne.keycoverkey cover

Lloji A: Mbulesa kryesore e makinave është e përshtatshme për Toyota Corolla, NEW VIOS me 2 butona

Tipi B: Mbulesa kryesore e makinave është e përshtatshme për Toyota Crown, Camry, REIZ COROL

TypeC: Mbulesa kryesore e makinave është e përshtatshme për Toyota Crown, Camry, REIZ, COROLan (2)Çelësi makinë mbulon për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësat e makinave Toyota


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Mbulesa kryesore e silikoni është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit


h

Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

U

Proces i pastër teknologjik


Detajet e paketimit

1. 1. çdo Mbuluar silikoni i makinës Toyota në qese opp
2. 1000pcs Mbuluar silikoni i makinës Toyota në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim