Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota > Dhuratat e veturave të silikonit të papërshkueshëm nga uji për Toyota
Dhuratat e veturave të silikonit të papërshkueshëm nga uji për Toyota
Dhuratat e veturave të silikonit të papërshkueshëm nga uji për Toyota
Dhuratat e veturave të silikonit të papërshkueshëm nga uji për Toyota
 • Dhuratat e veturave të silikonit të papërshkueshëm nga uji për Toyota
 • Dhuratat e veturave të silikonit të papërshkueshëm nga uji për Toyota
 • Dhuratat e veturave të silikonit të papërshkueshëm nga uji për Toyota

Dhuratat e veturave të silikonit të papërshkueshëm nga uji për Toyota

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: TOYOTA 02

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Toyota Car Key Cover

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në prodhues silikoni rast kyç makinë . Rasti kryesor i makinës Toyota është një nga tonë të nxehtë të shitjes dhuratë silikoni makinë rast i papërshkueshëm nga uji kyçe . Rasti kryesor i makinës silikoni është popullor në mbarë botën. Ne kemi 12 ngjyra për mbulimin me çelës të Toyota Silicone : e zezë, e kuqe, e verdhë, e kuqe, e gjelbër, mollë e gjelbër, portokalli, blu i errët, i kaltër, i kuq, purpur, gri.

Dosja e çështjes së makinës silikoni të Toyota si më poshtë:

(1) Çelësi i makinës silikoni është bërë nga silikoni i klasës së ushqimit 100% dhe mund të lahet.

(2) Materiali ynë i papërpunuar silikoni ka certifikimin SGS

(3) rasti kyç i silikonit ka një ndjenjë të mirë të kontaktit dhe mund të jetë pluhur-provë.

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbimin me porosi për rastin me porosi të makinës silikoni me porosi
0102

Lloji A: Mbulesa kryesore e makinave është e përshtatshme për Toyota Corolla, NEW VIOS me 2 butona

Tipi B: Mbulesa kryesore e makinave është e përshtatshme për Toyota Crown, Camry, REIZ COROL

TypeC: Mbulesa kryesore e makinave është e përshtatshme për Toyota Crown, Camry, REIZ, COROL0305 Rasti Çelësi makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësat e makinave Toyota


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Mbulesa kryesore e silikoni është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për zgjedhje. Mban çelësin e makinave të mbuluar të përsosur.


06

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo rast silikoni Toyota çelësi i makinës në qese opp
2. 1000pcs silikoni rast makinë Toyota çelësi në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim