Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota > Shell Silicone Car Key Fob Shell për Toyota
Shell Silicone Car Key Fob Shell për Toyota
Shell Silicone Car Key Fob Shell për Toyota
Shell Silicone Car Key Fob Shell për Toyota
Shell Silicone Car Key Fob Shell për Toyota
Shell Silicone Car Key Fob Shell për Toyota
 • Shell Silicone Car Key Fob Shell për Toyota
 • Shell Silicone Car Key Fob Shell për Toyota
 • Shell Silicone Car Key Fob Shell për Toyota
 • Shell Silicone Car Key Fob Shell për Toyota
 • Shell Silicone Car Key Fob Shell për Toyota

Shell Silicone Car Key Fob Shell për Toyota

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-011

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Toyota Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota është shitja shumë e nxehtë në të gjithë tregun e vendit. Ndjekja e Toyota Car Key Fob Case është i përshtatshëm për butonat e Toyota 2. Ne kemi butona me goje logo të markës së makinave, gjithashtu kanë butona printimi pa markën e makinave BMW, por ka një vrimë për të treguar çelësin tuaj të logos së makinës. Rasti i Çelësit Fob të Çelësit të Toyota është cilësi shumë e lartë dhe mund të mbrojë çelësin e makinës tuaj, përshtatni në mënyrë të përkryer çelësin e makinës suaj. Cover Colorful Silicone Car Key janë duke pritur për të zgjedhur tuaj.

Jonë mbulon kryesore të makinave silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo Rasti kryesor i makinës Toyota Car janë bërë prej materiali silikoni të butë premium

2. The mbulesa kryesore e makinave mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, mbani çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Mbulesa kryesore e makinës silikoni është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C


Toyota Car Key Fob Case


Pamja e detajuar për çelësat e makinës Toyota ynë mbulon . Ngjyrat e çelësit të makinës Toyota mbulohen , secili prej tyre mbulon mbi 12 ngjyra për ju;


Toyota Car Key Fob CaseToyota Car Key Fob CaseToyota Car Key Fob CaseToyota Car Key Fob Case

Rasti kryesor i makinës Toyota Car janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj.


tonë T oyota Çështja kryesore e makinës Fob janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë


Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. secila Mbulon çelësi i makinës Toyota në qese opp
2 1000 copë kyç Toyota mbulon në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key cover


Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim