Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota > Mbulesa e Çelësit të Makinave të Silikonit
Mbulesa e Çelësit të Makinave të Silikonit
Mbulesa e Çelësit të Makinave të Silikonit
Mbulesa e Çelësit të Makinave të Silikonit
Mbulesa e Çelësit të Makinave të Silikonit
 • Mbulesa e Çelësit të Makinave të Silikonit
 • Mbulesa e Çelësit të Makinave të Silikonit
 • Mbulesa e Çelësit të Makinave të Silikonit
 • Mbulesa e Çelësit të Makinave të Silikonit

Mbulesa e Çelësit të Makinave të Silikonit

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Toyota-4

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një makine gome kryesor mbuluar prodhimin e cila të hyjë në Cover gome kryesore për Toyota këtë industri për 7 vjet. Toyota Silicone Key Cover është produkti ynë kryesor. Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e mbajtësit të largët të makinës silikoni shtyjnë mbajtësin tonë të gomës për çelësin e makinës në listën e levës. Toyota 4buttons Çelësi i silikonit për makinën është një nga shitjet më të mira të rasteve tona të gomës për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Çështja e vërtetë e makinave të gomës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me këpucën silikoni Toyota 4 buttons Key Holder .


Çdo shell shell gome rubberl kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Shembulli silikoni i makinës me porosi është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Toyota .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të guaskave boshe të makinave si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave kryesore të silikonit për makina Toyota, nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 240 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Toyota Silicon fold Car Key Case


Aksesore makine - Çeliku i silikonit për makinën Toyota për Toyota - nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një rast gome gome Për Toyota Key në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni çelësin 4 butona auto Silicon Car Key kur ta keni atë.Toyota 4Buttons Car Key Case

Detajet më shumë të anës së përparme dhe të pasme për mbulimin e çelësit të makinës Toyota

4Buttons case For Toyota Key

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim