Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota > veturë e qëndrueshme e zakonshme e makinave Toyota Corolla
veturë e qëndrueshme e zakonshme e makinave Toyota Corolla
veturë e qëndrueshme e zakonshme e makinave Toyota Corolla
veturë e qëndrueshme e zakonshme e makinave Toyota Corolla
 • veturë e qëndrueshme e zakonshme e makinave Toyota Corolla
 • veturë e qëndrueshme e zakonshme e makinave Toyota Corolla
 • veturë e qëndrueshme e zakonshme e makinave Toyota Corolla

veturë e qëndrueshme e zakonshme e makinave Toyota Corolla

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Toyota -Corolla

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Beautiful Earth Co.Ltd fokusohet në prodhimin rast i qëndrueshëm i makinës për auto për 7 vjet. Përvoja e shumë vitesh e bën çelësin tonë ri të cilësisë lartë të silikonit të mbuluar të arrijë në levën e listave në të njëjtën industri. Toyota Silicone Key Cover është shitja më e mirë e mbuluar tonë silic telekomandë kyç makinë. Ne kemi debossed dhe embossed këto dy zeje aplikuar për rastin mirë të projektimit të makinave kryesore . Ka një kërkesë të madhe në botë për rastin tonë të makinës xhel silicë.

Çdo Çantë e Qëndrueshme e Makinës për Toyota Corolla kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Bërë prej 100% silic

2. Kulmi me porosi i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Benz .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Toyota Corolla Durable Car Key case


Aksesore makine - vetura e pershtatshme per makinen e Toyota Corolla -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur ju mbani një të bukur të projektimit kyç raste gome mbulon për Hyundai në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni auto Toyota pluhur - prova kyç makinë të mbuluar xhel silikoni kur ta keni atë.


Toyota Corolla Durable Car Key Case

Detajet më shumë të anës së përparme dhe të pasme për mbulimin e çelësit të makinës Toyota

Toyota Corolla Car Key Case

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim