Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota > Mbulesa e largët e makinës së malit Highlander silikon
Mbulesa e largët e makinës së malit Highlander silikon
Mbulesa e largët e makinës së malit Highlander silikon
Mbulesa e largët e makinës së malit Highlander silikon
Mbulesa e largët e makinës së malit Highlander silikon
Mbulesa e largët e makinës së malit Highlander silikon
 • Mbulesa e largët e makinës së malit Highlander silikon
 • Mbulesa e largët e makinës së malit Highlander silikon
 • Mbulesa e largët e makinës së malit Highlander silikon
 • Mbulesa e largët e makinës së malit Highlander silikon
 • Mbulesa e largët e makinës së malit Highlander silikon

Mbulesa e largët e makinës së malit Highlander silikon

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Toyota Highlander

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Me makinë profesionale dhe me përvojë punëtor, ne Beautiful Earth Co.Ltd mund të prodhojë rastin e makinave silikoni kyç . Mbrojtësi ynë i largët i makinës është gjithashtu në listën e makinës këtë industri. Mbulesa kryesore e silikonit Highlander është një nga shitjet më të mira të mbulimit të çelësit silikoni të Toyota për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Mbulimi me distancë të largët nga Highlander është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbulesë kyçe të makinës silikoni për çelësat me butona të Highlander 3. .

Çdo shell shell silikoni ka karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Shellja e gomës së makinës së gomës përshtatet në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës Highlander 3 .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

3. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakut të makinës silikoni të mbuluar nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -30 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Highlander Key Remote Covers

Highlander 3 butona mbrojtës i largët i makinës -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore me mjedisin.Kur të mbash një mbrojtës Silicon Key Për makinën Highlander 3 Buttons kyç në dorën tënde, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të donit butonin Highlander 3 butona silikon kur ta keni atë.


Highlander Silicone Key Cover

Hollësitë më të hollësishme të anës së përparme dhe të pasme për mbulimin me kyç të silikonit të Toyota

Highlander Silicone Key Cover

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo rast çelësi silikoni në qese opp
2. 1000pcs copë silikoni kryesore të makinës në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim