Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota > toyota gome e bukur gome 2 buttons shell
toyota gome e bukur gome 2 buttons shell
toyota gome e bukur gome 2 buttons shell
toyota gome e bukur gome 2 buttons shell
toyota gome e bukur gome 2 buttons shell
toyota gome e bukur gome 2 buttons shell
 • toyota gome e bukur gome 2 buttons shell
 • toyota gome e bukur gome 2 buttons shell
 • toyota gome e bukur gome 2 buttons shell
 • toyota gome e bukur gome 2 buttons shell
 • toyota gome e bukur gome 2 buttons shell

toyota gome e bukur gome 2 buttons shell

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Toyota 0002

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Me 7 vjet eksperiencë për të hyrë në çelikun silikoni mbulojnë këtë industri, We Beautiful Earth Co., Ltd është e specializuar në prodhimin e mbulesës çeliku silikoni Toyota për aksesorët e makinave.

Mbështetësi për çelësin e makinës silikoni Për Toyota gjithashtu ka një kërkesë të madhe në të gjithë botën. Çmimi i arsyeshëm dhe cilësia e lartë e mbulimit me çelik silikoni të Toyota tërheq shumë njerëz. Pra, aksesori ynë i mbrojtësit të Toyota-it, kyçja kryesore e makinës silikoni është një nga shitjet më të nxehta në Amazon dhe Alibaba. Ne jemi zgjidhja juaj më e mirë.


Çdo shell përsosur silic makinë kryesore kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Rasti i zakonshëm i makinës me silikon është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinave Toyota 2 butona .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave të makinave të modës si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Toyota Cute 2 Buttons Key Shell


Aksesorët e makinave - aksesorët e mbrojtjes së Toyota-it mbulesa kryesore e makinës silikoni- nuk është e dëmshme dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur mbani një mbulesë çeliku silikoni të Toyota në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni butonat e makinave Toyota 2 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Toyota 2 Buttons Key Shell

Hollësitë më të hollësishme të anës së përparme dhe të pasme për mbulimin me kyç të silikonit të Toyota

Toyota Rubber 2 Buttons Key Shell

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim