Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota > mbulesë e gjallë e makinave kryesore për Toyota të reja
mbulesë e gjallë e makinave kryesore për Toyota të reja
mbulesë e gjallë e makinave kryesore për Toyota të reja
mbulesë e gjallë e makinave kryesore për Toyota të reja
mbulesë e gjallë e makinave kryesore për Toyota të reja
mbulesë e gjallë e makinave kryesore për Toyota të reja
 • mbulesë e gjallë e makinave kryesore për Toyota të reja
 • mbulesë e gjallë e makinave kryesore për Toyota të reja
 • mbulesë e gjallë e makinave kryesore për Toyota të reja
 • mbulesë e gjallë e makinave kryesore për Toyota të reja
 • mbulesë e gjallë e makinave kryesore për Toyota të reja

mbulesë e gjallë e makinave kryesore për Toyota të reja

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: New Toyota

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Beautiful Earth Co.Ltd kryesisht prodhojnë mbuluar silikoni makinë kryesor për shtatë vjet. Përvoja kaq shumëvjeçare e bën çelësin tonë me prekje të butë me prekje të lartë silikoni Toyota të arrijë në levën e listave në të njëjtën industri. Ne kemi një reputacion të mirë në mes të doganave tona për shkak të shërbimeve tona të përsosur, të cilësisë së gomës rast makinë kryesore dhe çmime shumë konkurruese. Ne jemi një shitës i besueshëm i mbuluar me ngjyra silicone kryesore makinë .

Çdo shell përsosur silic makinë kryesore kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Rasti kryesor silic makina me porosi është krejtësisht aftë për çelës tuaj New Toyota.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të predhave kryesore të makinës stampuar si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i ri i makinës Toyota ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Colorful Key Cover For New Toyota


Pajisje shtesë për veturë - mbulesë e gjallë e makinave kryesore për Toyota- nuk është e dëmshme dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur mbani një copëz të gjallë të makinës Toyota të tipit Key në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni mbajtësin me tela të largët të makinës silikoni kur ta keni atë.


Key Cover For New Toyota

Më shumë detaje rreth anës së përparme dhe të pasme Mbuluar çelësin silikoni të Toyota

New Toyota Colorful Key Cover

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i silikoni i Toyota

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim