Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Volvo Silicone
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Mbulimi kryesor i Volvo Silicone

Kategoritë e produkteve të Mbulimi kryesor i Volvo Silicone , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbulimi kryesor i Volvo Silicone , furnizuesit Mbulesa kryesore e Volvo Silicone Key Fob / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Rasti kyç i Volvo Silicone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Mbulimi kryesor i Volvo Silicone furnizuesit

Ne jemi një prodhues i produkteve silikoni në Shenzhen të Kinës. Mbulesa kryesore e makinës silikoni është produkti ynë kryesor. Ka më shumë se 200 lloje të ndryshme të mbulesës kryesore të makinës silikoni të prodhuara në fabrikën tonë. Në mesin e kapakut të çelësit silikoni , kyçja kryesore e makinës silikoni Volvo është shumë popullore. Materiali ynë silikoni i papërpunuar është 100% silikoni dhe nuk sjell papastërti të tjera. Sigurisht që ne gjithmonë përdorim materialin e papërpunuar silikoni SGS për kapakun tonë të makinës silikoni . Çfarë është më shumë ne shpesh llak një shtresë e naftës silikoni në sipërfaqen e mbuluar me kyç të makinës , pasi kjo, kur mbulesa kryesore e makinës silikoni bie në tokë, vaj silikoni është pluhur, i papërshkueshëm nga uji dhe ka një kontakt të mirë. Sa për kompaninë tonë, ne kemi shumë makinë dhe inventarin tonë për të siguruar dyqan të mjaftueshëm; Ne gjithashtu kemi ekip profesional për të hartuar dhe hapur myk, kështu OEM është i mirëpritur. Për të garantuar cilësinë e mbulimit tonë të makinës silikoni , ne kemi një proces të prodhimit të rreptë.

Mbuloj kyçjen e makinës silikoni të Volvo , kemi dy teknologji. Mbulesa kryesore dhe e zbukuruar e Volvo silikoni . Mbuluar embossed makinë Volvo silikoni kyç kanë logon e makinave dhe procesi i saj është më e komplikuar se debossed mbuluar kyç makinë Volvo silikoni, kështu që çmimi i saj do të jenë më të shtrenjta. Debossed Volvo silikoni makinë kryesore të mbuluar haven `t makinën logo dhe çmimi i saj do të jetë më e lirë.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim