Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Volvo Silicone > Shell silikoni kyç për Volvo Xc90
Shell silikoni kyç për Volvo Xc90
Shell silikoni kyç për Volvo Xc90
Shell silikoni kyç për Volvo Xc90
Shell silikoni kyç për Volvo Xc90
Shell silikoni kyç për Volvo Xc90
 • Shell silikoni kyç për Volvo Xc90
 • Shell silikoni kyç për Volvo Xc90
 • Shell silikoni kyç për Volvo Xc90
 • Shell silikoni kyç për Volvo Xc90
 • Shell silikoni kyç për Volvo Xc90

Shell silikoni kyç për Volvo Xc90

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: volvo0603

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Ne jemi një fabrikë Cover Silicone Car Key të cilët kryesisht prodhojnë Silicone Car Key Case . 8 vjet `përvoja Volvo jonë Silicone Key Cover më të përsosur, dhe të gjithë blerësi janë të kënaqur me Volvo XC90 Key Shell tonë . Volvo Shell Shell është një nga shitjet më të mira të rastit tonë të çelikut universal të silikonit për veturë për shkak të prekjes së butë, të paepur, eko-miqësore. Shefi i modës së modës për modë të modës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Kemi besim se ju do ta doni këtë Volvo 5 butona Shell Key.

volvo key shell

Çdo Rast i Makinës së Makinerisë në Silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Mbulimi i makinës në distancë nga Silicone është i përshtatshëm për Volvo 5 butona çelësin e makinës .

3. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

4. Gama e Temperaturës: - 50 Celsius deri në 550 Celsius.

5. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Volvo Silicone Car Key Cover


Çelësi i makinës silikoni për Volvo ka asnjë të keqe dhe mjedisin friendly.When ju mbani një mbulesë gome kyç për Volvo makinë 5 butona kyç në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe të lehta. Ju do të doni Volvo 5 butona kyç për çelësin e silikonit kur ta keni atë.


Volvo Silicone Key Cover

Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.


Volvo Smart Silicone Car Key Cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni tërheq atë që të mos thyejë.

Chevrolet silicone car key cover

Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit


Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Volvo Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim