Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > VW Silicone Cover Kryesore
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

VW Silicone Cover Kryesore

Kategoritë e produkteve të VW Silicone Cover Kryesore , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Volkswagen Silicone Cover Key , furnizuesit VW Silicone Key Fob Cover / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Rasti Key VW Silicone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë VW Silicone Cover Kryesore furnizuesit

Ne jemi prodhim për VW silikoni kyç mbuluar në Kinë për 7 vjet, Ne kemi një ekip të talentuar profesional. Dedikuar për të ofruar klientët me produktet dhe shërbimin më të mirë. Në ndërkohë, si një   furnizues, ne mund t'ju sigurojmë me depo për mbulesën kryesore të silikonit VW .

VW Silicone mbulesa kryesore janë bërë nga 100% Natyrore Silicone, të sigurt, por jo toksike me cilësi Soft, pa deformime pas shumë herë të palosur, është bërë me myk të saktë sipas çelësave origjinale të makinës çelësat e jashtme, plotësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj dhe Anti -çolizim, chip brenda çelësave rrokullisje është shumë e brishtë, kur chip bie në tokë, ajo është thyer, por silikoni është me elasticitet, i cili mund të lehtësojë goditjen nga toka, dhe Anti-veshin, sipërfaqe Matte mund të mbrojë kyç pas përdorimit afatgjatë. Çfarë është më shumë, qese silikoni makinë kryesore ka funksione të mira të anti-statike, anti-pluhur, dhe efektin e Antibacterial.

Fabrika jonë ka një punëtor profesional për të kontrolluar makinën e cila prodhon çelësat e çelikutsilikonit , prodhimi tregues është: 1: përgatit materialin real 2: përzier materialin dhe materialin ngjyrës 3: prerë ato për një mbulesë kyçe të silikonit VW që kanë nevojë për material. 4: vulcanizing ato për të bërë formën e mbuluar kryesore të makinës, 5: prerë silikoni shtesë, 6: vaj fshirëse butonin kyç, 7: llak vaj për të bërë kontakt rast është i butë, 8: rosto atë të thatë, 9: kontrolloni produktin, 10: paketimin e mallrave.

Çelësat tona të makinave me silikoni kanë dy procese, një është e shënuar, është një bojë e bardhë artificiale që bie në brazdë. Dhe e gjithë sipërfaqja e produktit trajtohet me butësi, Bëni kontaktin më të mirë, më të butë dhe të bukur. Njëra tjetra është e stampuar. Dhe e gjithë sipërfaqja e produktit trajtohet me butësi, Bëni kontaktin më të mirë, më të butë dhe të bukur. Ne kemi VW Skoda, VW Polo, VW Beetle, Skoda Citigo, VW CC, Skoda Fabia, Seat Altea, Seat Mii etj. Nëse doni të dini më shumë modele të makinave, lutemi klikoni në shtëpi, faleminderit.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim