Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > VW Silicone Cover Kryesore > Fabrika e Silicone për rastin kryesor të makinës për Golf 7
Fabrika e Silicone për rastin kryesor të makinës për Golf 7
Fabrika e Silicone për rastin kryesor të makinës për Golf 7
Fabrika e Silicone për rastin kryesor të makinës për Golf 7
Fabrika e Silicone për rastin kryesor të makinës për Golf 7
Fabrika e Silicone për rastin kryesor të makinës për Golf 7
 • Fabrika e Silicone për rastin kryesor të makinës për Golf 7
 • Fabrika e Silicone për rastin kryesor të makinës për Golf 7
 • Fabrika e Silicone për rastin kryesor të makinës për Golf 7
 • Fabrika e Silicone për rastin kryesor të makinës për Golf 7
 • Fabrika e Silicone për rastin kryesor të makinës për Golf 7

Fabrika e Silicone për rastin kryesor të makinës për Golf 7

  Çmimi i njësisë: USD 0.48 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-VWgolf

Color: Multi Color

Size: Fit For VW Golf 7 Car Key

MOQ: 100

Certificate: FDA

Usage: Protect Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Packing: Each Unit In A Opp Bag

OEM: Appreciated

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

certifikatë: FAD SGS

port: Yantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur është professinal në mbulesat kryesore të makinave silikoni për 7 vjet, ekspecail në VW Silicone Key Cover . VW Golf 7 Car Key Cover është një nga shitjet më të nxehta të mbulesës kryesore të makinës silikoni VW . Është shumë popullor në vendet e Evropës Perëndimore, siç është Gjermania. VW Golf 7 Car Key Mbuluar me krimb dhe me butona shumë të qarta, duket shumë i ftohtë. Nëse e bleni atë për t'u përdorur, duhet të jeni shumë të pëlqyeshëm.

Secili copë kyç i makinave silikoni ka karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni.

2. Rasti kryesor i makinës është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius ~ 230 Celsius

VW silicone car key cover


Secili kapak i kyçeve të makinës silikoni është bërë me silikone 100%, ato nuk janë dëm, butësi dhe miqësore ndaj mjedisit. Pra, kur t'i përdorni ato, do të ndiheni shumë mirë dhe do të prekni mirë. Çdo buton dhe vrima është 100% i përshtatshëm për çelësin origjinal të makinës, kyç mbulon përsosurin me çelësat e makinës. Secili kapak i makinës mbulon testin e aprovuar nga QA dhe departamenti QC. Dhe të gjitha produktet tona kanë certifikata SGS dhe FDA.

VW Golf 7 Car Key Cover

Gjithashtu çdo rast kyç i makinës silikoni është Rezistent ndaj nxehtësisë, i papërshkueshëm nga uji, prova pluhuri. I pathyeshëm dhe i qëndrueshëm. Mbulon kyçe makinë mund të mbrojë çelësin tuaj makinë, gjithashtu mund të bëjë çelësi yt makinën më të bukur. silicone car key cover 1


silicone car key cover 2

silicone car key covers3

Çdo markë e makinave kryesore mbulon ne mund të ofrojmë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, të detit blu, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë. Silicone Car Key Case

Nëse dëshironi të bëni LOGO-n e kompanisë suaj ose logon tuaj në mbulesë, ne mund ta bëjmë atë për ju. Me makinat tuaja kryesore të makinës logo duken më unike dhe tërheqëse. Ne prodhojmë të gjitha markat e makinave kryesore mbulon . Çdo ngjyrë PMS, dizajni i përshtatur dhe forma janë të pranueshme. Ne jemi OEM dhe ODM fabrikë për 7 vjet, ne kemi projektuesi 3D dhe departamenti model për të bërë dizajn për ju. silicone car key cover factory (2)

VW silicone car key cover

Prodhimet tona janë të njohura dhe të besueshme. Ne bashkëpunojmë me të huajt për 7 vjet, jemi të sinqertë për çdo klient, dhe u japim atyre cilësinë më të lartë të secilit copë kyç të makinave silikoni . Dhe ne mund t'ju japim më të mirën pas shërbimit për ju. Pra, nëse keni ndonjë nevojë mund të më kontaktojnë, ne jemi të gatshëm të krijojmë bashkëpunim të lumtur me ju.

contact of silicone car key coverKategoritë e Produktit : VW Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim