Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > VW Silicone Cover Kryesore > Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinës për skoda volkswagen
Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinës për skoda volkswagen
Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinës për skoda volkswagen
Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinës për skoda volkswagen
Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinës për skoda volkswagen
Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinës për skoda volkswagen
 • Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinës për skoda volkswagen
 • Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinës për skoda volkswagen
 • Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinës për skoda volkswagen
 • Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinës për skoda volkswagen
 • Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinës për skoda volkswagen

Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinës për skoda volkswagen

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CIP
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 2 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE01VW

Material: Silicone

Package: 1pc/opp Bag

MOQ: 100pcs

Colors: Pantone Color

Carton Size: 58*26*38cm

Product Name: Vw Silicone Key Cover

Size: Standard Size

Sample: Free

Payment Terms: PayPal,T/T,westin Unions Etc

Delivery: DHL ,Fedex,TNT,UPS Etc

Additional Info

paketim: 1PC

prodhimtari: 3000pcs per days of production

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guang Dong Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 200000pcs per weeek

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhen Yantian

përshkrim i produktit


Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një çelës të mbuluar prodhimin e makinave që hyjnë në kryesore makinë silic mbuluar këtë industri për 7 vjet. Mbulimi i çelësit të silikonit është produkti ynë kryesor. Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e çelësit të silikonit mbulon shtytjen e kapakut tonë të silikonit për çelësin e makinës në listën e levës. VW Mbulimi me Silicone Key është një nga shitjet më të mira të mbajtësit tonë të çelësit të gomës auto për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Çelësi i vërtetë i makinës me xhel silikoni është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbajtësja e çelësit të xhamit të silikonit VW.


Çdo shell përsosur silic makinë kryesore kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Kulmi i përshtatur i silikonit të makinës është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për skoda tuaj vw .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave të makinave të modës si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


silicone car key cover


Mbulesa Çelësi makinë VW silikoni përshtatet modelet e mëposhtme:

Lloji A i përshtatet mbulesës kryesore të makinës silikoni për vw Polo, Passat, Tiguan, Touareg, TOURAN, Golf6, EOS, Lavida, Scirocco, Beetle, Sagitar, Jetta, SKODA Superb, Octavia, Fabia, Bora etj .

Lloji B i përshtatet mbulesës kryesore të makinës silikoni për golfin vw 7


silicone car key coverImazhi i detajuar rreth mbulimit me kyç të makinës silikoni me cilësi të lartë vw skoda dhe Ju mund të zgjidhni çdo ngjyrë Pantone sipas dëshirës, ​​ne të gjithë mund ta bëjmë atë, ne ofrojmë cilësi të dyfishtë dhe çmim më të mirë për ju.

silicone car key coversilicone car key coverTë dyja anët e mbulesës kryesore të makinës silikoni janë të butë dhe i japin çelësit të makinës një mbrojtje të mirë. Mbulesa jonë kryesore e makinës silikoni vw janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji

silicone car key coversilicone car key coversilicone car key cover


Mbuluar kyçin e makinës silikoni Paketimi dhe anijet

Paketimi: Paketimi i njësisë: secili kapak i makinës silikoni mbulon në një qese transparente, qese të bardhë ose kutie plastike.

Paketa kartoni: 1000 copë në një kartoni., Madhësia kartoni: 58x26x38cm

Shpping: Nga deti, nga ajri dhe nga express (DHL, UPS, FEDEX, TNT etj)

silicone car key coversilicone car key cover
Shërbimet tona

1 .Të fletë-- ilicone S kyç makinë të mbuluar të çështjes nga klienti do të marrë përgjigje nga personi profesional.

2. Departamenti i dizenjatorëve është i disponueshëm, planet e personalizuara janë shumë të mirëpritura.

Prodhuesi 3.The në Kinë, të gjithë prodhimin janë në çmim më të mirë.

4. Pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Stafi janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6.Specialized në këto produkte për më shumë se 7 vjet.

7. Departamenti më i mirë QC për të gjithë prodhimin.

8. Linja e prodhimit të mirë, të shpejtë të japë kohë.

9.Çdo produkt silikoni që mbulon kyçjen e produktit kalon CE, ROHS, PAHS, SGS dhe çdo raport tjetër të testimit.

silicone car key coverKompania jonë ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar me kapak të makinës silikoni .

silicone car key coversilicone car key coversilicone car key coverTona kemi fabrikë vet, dhe çdo proces është expuistie, pls shih tabelën e rrjedhës

silicone car key coverNë vijim janë FAQ-u dhe mënyra e kontaktit. Nëse doni të mësoni më shumë informacion të detajuar të kapak kyç i makinës silikoni , nëse jeni të interesuar për kapakun tonë të makinës silikoni , pls mos hezitoni të na kontaktoni, ne do t'ju përgjigjemi herën e parë, faleminderit.

silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : VW Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim