Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > VW Silicone Cover Kryesore > VW Skoda Çeliku i Makinës Mbulon Çelësin
VW Skoda Çeliku i Makinës Mbulon Çelësin
VW Skoda Çeliku i Makinës Mbulon Çelësin
VW Skoda Çeliku i Makinës Mbulon Çelësin
VW Skoda Çeliku i Makinës Mbulon Çelësin
VW Skoda Çeliku i Makinës Mbulon Çelësin
 • VW Skoda Çeliku i Makinës Mbulon Çelësin
 • VW Skoda Çeliku i Makinës Mbulon Çelësin
 • VW Skoda Çeliku i Makinës Mbulon Çelësin
 • VW Skoda Çeliku i Makinës Mbulon Çelësin
 • VW Skoda Çeliku i Makinës Mbulon Çelësin

VW Skoda Çeliku i Makinës Mbulon Çelësin

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: SZBE-008

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For VW 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në produktet silikoni dhe PVC dhe makina gome mbuluar me kyç është një nga mbuluar tonë të gomës makine kryesore . VW Silicone Key Cover është popullor në mbarë botën. Ne kemi 12 ngjyra për mbulesën kryesore të makinës VW të gomës : e zezë, e kuqe, e verdhë, e kuqe, e gjelbër, mollë e gjelbër, portokalli, blu i errët, i kaltër, i kuq, purpur, gri.

(1) Mbulesa kryesore e gomës e makinës janë bërë me silikone 100% dhe mund të lahen.

(2) Materiali ynë i papërpunuar silikoni ka certifikimin SGS

(3) Ne gjithashtu do të llak vaj silikoni në sipërfaqen e mbuluar me kyç gomës të makinës për të provuar se goma Mbulesa kryesore e makinës ka një ndjenjë të mirë të kontaktit dhe mund të jetë pluhur.

(4) Zakonisht kemi 12 ngjyra për secilën mbulesë të gomës të gomës .


vw key cover 2

Nga pamja e sipërme, mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të mbulimit me kyç të makinës VW . VW 3 butonat e gomës janë të mbuluara pa logo të makinës në pjesën e pasme.

vw key cover 1vw key cover 3vw key cover 4

Nga lart tre foto, ne gjithashtu mund të shohim anën e mbuluar VW gomës makine kryesore . Ne mund të shohim anën e përsosur rreth mbulesës kryesore të gomës gomës dhe nuk kemi materiale shtesë. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.

328b6d9713a37ef0e16155ab8b6651a1a225b8467d5dd6802642

Mbi fotot mund të shohim fleksibilitetin e fortë të mbuluar me kyç gomës . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim kapakun e kyçit të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga 100% materiale të papërpunuara silikoni me cilësi të lartë dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.

6

Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.

Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : VW Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim