Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > VW Silicone Cover Kryesore > Mbulesa kryesore e mbajtësit të rastit për VW cc
Mbulesa kryesore e mbajtësit të rastit për VW cc
Mbulesa kryesore e mbajtësit të rastit për VW cc
Mbulesa kryesore e mbajtësit të rastit për VW cc
Mbulesa kryesore e mbajtësit të rastit për VW cc
Mbulesa kryesore e mbajtësit të rastit për VW cc
 • Mbulesa kryesore e mbajtësit të rastit për VW cc
 • Mbulesa kryesore e mbajtësit të rastit për VW cc
 • Mbulesa kryesore e mbajtësit të rastit për VW cc
 • Mbulesa kryesore e mbajtësit të rastit për VW cc
 • Mbulesa kryesore e mbajtësit të rastit për VW cc

Mbulesa kryesore e mbajtësit të rastit për VW cc

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CIP
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 2 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: vw-cc

Material: Silicone

Package: 1pc/opp Bag

MOQ: 100pcs

Colors: Pantone Color

Carton Size: 58*26*38cm

Product Name: Vw Silicone Key Cover

Size: Standard Size

Sample: Free

Payment Terms: PayPal,T/T,westin Unions Etc

Delivery: DHL ,Fedex,TNT,UPS Etc

Additional Info

paketim: 1PC

prodhimtari: 3000pcs per days of production

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guang Dong Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 200000pcs per weeek

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhen Yantian

përshkrim i produktit

Ne Shenzhen Beautiful Earth Technology Co.Ltd kryesisht prodhojnë rastin për çelësin e makinave për 7 vjet. Mbulimi për çelësin e makinës VW është shitja më e mirë e Mbulesës sonë të Silikoni për shkak të prekjes së saj të butë, të parëndësishme dhe eko-miqësore. Rasti i Çelësit të Makinës së Silikoni është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i tij i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë proçedurë të rëndësishme për makinat. Secili VW Silicone Key Cover ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Mbulimi i makinës në distancë nga Silicone është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës.

3. Ne mund të bëjmë çdo Pantone ngjyrat Silicone Car Key Holder si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve Silicone Remote Car Case në qoftë se ju keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Siliconi ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, mjedisore miqësore, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri.

key cover for vw-cc


key case for vw-ccRasti gome për çelës makinë ka asnjë të keqe dhe mjedisin friendly.When ju mbani mbuluar kyç për cc VW në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan 3 butona gome kyç makinë shell kur ju keni atë.

vw gold 7 car key cover


Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

silicone car key coversilicone car key cover


Siç mund ta shihni nga fotografitë e mësipërme, mbulesa kryesore e silikonit është e qëndrueshme dhe e përkulshme. Silicioni i vërtetë pas shkarkimit merr bardhë.


Mbuluar kyçin e makinës silikoni Paketimi dhe anijet

Paketimi: Paketimi i njësisë: secili kapak i makinës silikoni mbulon në një qese transparente, qese të bardhë ose kutie plastike.

Paketa kartoni: 1000 copë në një kartoni., Madhësia kartoni: 58x26x38cm

Shpping: Nga deti, nga ajri dhe nga express (DHL, UPS, FEDEX, TNT etj)

silicone car key coversilicone car key cover
Shërbimet tona

1 .Të fletë-- ilicone S kyç makinë të mbuluar të çështjes nga klienti do të marrë përgjigje nga personi profesional.

2. Departamenti i dizenjatorëve është i disponueshëm, planet e personalizuara janë shumë të mirëpritura.

Prodhuesi 3.The në Kinë, të gjithë prodhimin janë në çmim më të mirë.

4. Pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Stafi janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6.Specialized në këto produkte për më shumë se 7 vjet.

7. Departamenti më i mirë QC për të gjithë prodhimin.

8. Linja e prodhimit të mirë, të shpejtë të japë kohë.

9.Çdo produkt silikoni që mbulon kyçjen e produktit kalon CE, ROHS, PAHS, SGS dhe çdo raport tjetër të testimit.


Kompania jonë ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar me kapak të makinës silikoni . Çfarë është më e madhe kompania jonë ka një numër të madh të pajisjeve të avancuara dhe profesionale për prodhim, një grup teknologjish me përvojë, teknologji të lartë, personave teknikë profesionalë, të cilët mund t'u përgjigjen shpejt renditjes së produktit dhe kërkesave të konsumatorëve.

silicone car key coversilicone car key coversilicone car key coverTona kemi fabrikë vet, dhe çdo proces është expuistie, pls shih tabelën e rrjedhës

silicone car key cover

Në vijim janë FAQ-u dhe mënyra e kontaktit. Nëse doni të mësoni më shumë informacion të detajuar të kapak kyç i makinës silikoni , nëse jeni të interesuar për kapakun tonë të makinës silikoni , pls mos hezitoni të na kontaktoni, ne do t'ju përgjigjemi herën e parë, faleminderit.

silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : VW Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim