Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > VW Silicone Cover Kryesore > VW Golf7 mbulesa mbrojtëse e makinës mbrojtëse
VW Golf7 mbulesa mbrojtëse e makinës mbrojtëse
VW Golf7 mbulesa mbrojtëse e makinës mbrojtëse
VW Golf7 mbulesa mbrojtëse e makinës mbrojtëse
VW Golf7 mbulesa mbrojtëse e makinës mbrojtëse
VW Golf7 mbulesa mbrojtëse e makinës mbrojtëse
 • VW Golf7 mbulesa mbrojtëse e makinës mbrojtëse
 • VW Golf7 mbulesa mbrojtëse e makinës mbrojtëse
 • VW Golf7 mbulesa mbrojtëse e makinës mbrojtëse
 • VW Golf7 mbulesa mbrojtëse e makinës mbrojtëse
 • VW Golf7 mbulesa mbrojtëse e makinës mbrojtëse

VW Golf7 mbulesa mbrojtëse e makinës mbrojtëse

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: vw-golf7

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne Beautiful Earth bashkë, Ltd, kemi fabrikën tonë dhe të përqëndrohet në prodhimin embossed silicon makinë rast kyç , shell, mbuluar për 7years. Tani gome silikoni makinë kryesore për VW ne prodhojmë janë të bukur, të qëndrueshme. Modës. VW makinë 3 butona çelësi mbuluar silikoni me logon është një nga më të mirë të shitjes FOB gome tonë makinë accessory për auto për shkak të prekjes së saj të butë, Scentless, eko-miqësore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me VW Silicone Key Cover tonë.

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga 100% silikoni

3. Makina e gomës e përshtatur 3 butona kyç i kapakut të silikonit shell është i përkryer i përshtatshëm për çelësin e makinës VW golf 7 .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të kyç auto mbulon si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


VW Golf7 Car Key Cover


Silicone mbuluar çelësi me logon -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një rast silikoni makinë kyç për Golf 7 në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan Auto 3 butona mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Golf7 Car Key Cover

Më shumë detaje të anës së përparme dhe të pasme për mbulimin e veturës së VW golf 7

Golf7 protective car key cover

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : VW Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim