Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > VW Silicone Cover Kryesore > Rasti i ri i makinave silikoni për VW
Rasti i ri i makinave silikoni për VW
Rasti i ri i makinave silikoni për VW
Rasti i ri i makinave silikoni për VW
Rasti i ri i makinave silikoni për VW
 • Rasti i ri i makinave silikoni për VW
 • Rasti i ri i makinave silikoni për VW
 • Rasti i ri i makinave silikoni për VW
 • Rasti i ri i makinave silikoni për VW

Rasti i ri i makinave silikoni për VW

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: vw-new

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co.Ltd kryesisht prodhojnë silikon gome e zgjuar mbrojtëse rastin e makinave kryesore për auto për 7 vjet. S uitable ri rast silic makinë rastin për VW kyç është një nga shitjet më të mira të Mbulimit të Mbërritjes së Makinave VW të përshtatshme për shkak të prekjes së butë, të parëndësishme dhe eko-miqësore. Çelësi i ri i dizajnimit VW rast Shell është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë VW Silicone Key Cover .

Secili VW 3 buttons shell kyç për çelësin e makinës kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Kulmi i përshtatur silikon i guaskës së silikonit të çelikut është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të veçantë të makinës VW të projektimit .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të mbulon çelësat e gomës nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


VW New Silicone Car Key Case


Aksesor për makina - Çantë promovuese kyçe silikoni për shitje të nxehtë për VW -Ajo nuk ka dëm dhe miqësor ndaj mjedisit.Kur ju mbani një VW Remote Key Shell në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të doni VW auto 3 butona mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.New Silicone Car Key Case

Më shumë detaje të pjesës së përparme dhe të pasme për mbulimin e çelësit të makinës VW

VW New Key Case

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : VW Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim