Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > VW Silicone Cover Kryesore > Mbulesa e re e ftohtë e modelit të ri të modelit VW
Mbulesa e re e ftohtë e modelit të ri të modelit VW
Mbulesa e re e ftohtë e modelit të ri të modelit VW
Mbulesa e re e ftohtë e modelit të ri të modelit VW
Mbulesa e re e ftohtë e modelit të ri të modelit VW
Mbulesa e re e ftohtë e modelit të ri të modelit VW
 • Mbulesa e re e ftohtë e modelit të ri të modelit VW
 • Mbulesa e re e ftohtë e modelit të ri të modelit VW
 • Mbulesa e re e ftohtë e modelit të ri të modelit VW
 • Mbulesa e re e ftohtë e modelit të ri të modelit VW
 • Mbulesa e re e ftohtë e modelit të ri të modelit VW

Mbulesa e re e ftohtë e modelit të ri të modelit VW

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: vw-004

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne jemi një prodhues silikoni me rastin kryesor të makinave, i cili kryesisht prodhon rastin kryesor të modës për makina . Auto VW mbuluar kyç silikoni është një nga më të shitjes më të mirë të përgjithshëm rastin tonë kryesor silikon për çelës makinë për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Custom zgjuar mbuluar kyç makinave modës është edhe në kërkesë të madhe që prej cilësisë së tij të lartë në vendet e Europës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do ta doni këtë VW Silicone Cover Kryesore .

Çdo shell shell për VW kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Kuletë e zakonshme e gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për makinën tuaj VW 3 buttons key .

2. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve të kualitetit të lartë të silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 2 20 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, ngrohjes, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji, pluhur-pro të.


Cool New VW Car Key Cover


VW silikon kyç mbulon- nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore me mjedisin. Kur ju mbani një butona të projektimit të bukur rastet e gomës për VW në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, e butë dhe e lehtë. Ju do të doni butonat e auto 3 pluhur - kyç makinë të mbuluar provë silikoni kur ta keni atë.


Cool VW Model Car Key Cover

Më shumë detaje të pjesës së përparme dhe të pasme për mbulimin e çelësit të makinës VW

VW New Model Key Cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.

09

U Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : VW Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim