Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > VW Silicone Cover Kryesore > Mbulesa kryesore e makinës silikoni të mbuluar 7
Mbulesa kryesore e makinës silikoni të mbuluar 7
Mbulesa kryesore e makinës silikoni të mbuluar 7
Mbulesa kryesore e makinës silikoni të mbuluar 7
Mbulesa kryesore e makinës silikoni të mbuluar 7
Mbulesa kryesore e makinës silikoni të mbuluar 7
 • Mbulesa kryesore e makinës silikoni të mbuluar 7
 • Mbulesa kryesore e makinës silikoni të mbuluar 7
 • Mbulesa kryesore e makinës silikoni të mbuluar 7
 • Mbulesa kryesore e makinës silikoni të mbuluar 7
 • Mbulesa kryesore e makinës silikoni të mbuluar 7

Mbulesa kryesore e makinës silikoni të mbuluar 7

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Volkswagen-golf 7

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Ne Shenzhen Beautiful Earth Technology Co.Ltd kryesisht prodhojnë mbrojtës rastin e makinave kryesore për auto për 7 vjet. Volkswagen mbulon kyçin silikoni është një nga shitjet më të mira të Cover tonë të përshtatshëm Car Key për shkak të butë prekëse, pa erë , eko-miqësore. I ri Volkswagen Key rast Shell është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë VW Silicone Key Cover .

Çdo Volkswagen 3 butona kryesore shell për çelësin e makinës kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Kulmi i përshtatur i silikonit të guaskës së silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të veçantë të dizajnit Volkswagen .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të mbulon çelësat e gomës nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Embossed Car Key Cover Golf 7

Aksesore makine - Mbulesa kryesore e makinave silikoni me mbulesa 7 -Ajo nuk ka dëm dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një mbulesë kyçe silikoni Volkswagen në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto Volkswagen 3 butona mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Car Key Cover Golf 7

Më shumë detaje rreth anës së përparme dhe të pasme Volkswagen kapak kyç i silikonit

Silicone Key Cover Golf 7

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : VW Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim