Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > VW Silicone Cover Kryesore > Mbulesa kryesore e silikoni Volkswagen Golf 7
Mbulesa kryesore e silikoni Volkswagen Golf 7
Mbulesa kryesore e silikoni Volkswagen Golf 7
Mbulesa kryesore e silikoni Volkswagen Golf 7
Mbulesa kryesore e silikoni Volkswagen Golf 7
Mbulesa kryesore e silikoni Volkswagen Golf 7
 • Mbulesa kryesore e silikoni Volkswagen Golf 7
 • Mbulesa kryesore e silikoni Volkswagen Golf 7
 • Mbulesa kryesore e silikoni Volkswagen Golf 7
 • Mbulesa kryesore e silikoni Volkswagen Golf 7
 • Mbulesa kryesore e silikoni Volkswagen Golf 7

Mbulesa kryesore e silikoni Volkswagen Golf 7

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: vw-golf7

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Ne Shenzhen të bukur Tokë Teknologjia Co.Ltd kanë 7 vjet përvojë të hyrë çeliku silikoni të mbuluar këtë industri. Volkswagen mbulon silikoni kryesor është bërë nga silikoni, të cilat janë jo toksike dhe eko-miqësore, Volkswagen Golf 7 silikoni mbuluar me motor kryesore është gjithashtu i qëndrueshëm. S ilicone mbajtës kryesor i makinave për Volkswagen është shitja më e nxehtë në kapakun tonë të makinës silikoni . VW Silicone Key Cover ka një kërkesë të madhe në të gjithë botën.

Çdo Volkswagen 3 butona kryesore shell për çelësin e makinës kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga 100% silikoni

3. Kulmi i silikonit të përshtatur të guaskës së silikonit është përshtatshmërisht i përshtatshëm për dizajnin tuaj të veçantë Volkswagen çelësi i makinës .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të silikonit kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, të nxehtësisë, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Volkswagen Silicone Key Cover


Aksesori i makinës - Volkswagen Golf 7 - nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbani një mbulesë kryesore të silikoni të Volkswagen në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto Volkswagen golf7 kyç makinë mbajtës kur ju keni atë.


Volkswagen Golf 7 Silicone Key Cover

Më shumë hollësi të frontit dhe anën e pasme për mbulimin me kyç të silikonit Volkswagen

Key Cover Volkswagen Golf 7

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : VW Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim