Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > VW Silicone Cover Kryesore > Mbulesa kryesore e makinave silikoni magnetike për Volkswagen
Mbulesa kryesore e makinave silikoni magnetike për Volkswagen
Mbulesa kryesore e makinave silikoni magnetike për Volkswagen
Mbulesa kryesore e makinave silikoni magnetike për Volkswagen
Mbulesa kryesore e makinave silikoni magnetike për Volkswagen
Mbulesa kryesore e makinave silikoni magnetike për Volkswagen
 • Mbulesa kryesore e makinave silikoni magnetike për Volkswagen
 • Mbulesa kryesore e makinave silikoni magnetike për Volkswagen
 • Mbulesa kryesore e makinave silikoni magnetike për Volkswagen
 • Mbulesa kryesore e makinave silikoni magnetike për Volkswagen
 • Mbulesa kryesore e makinave silikoni magnetike për Volkswagen

Mbulesa kryesore e makinave silikoni magnetike për Volkswagen

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Volkswagen 3

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

eautiful Earth Co.Ltd fokusohet në prodhimin e mbuluar me kyç të makinës silikoni për 7 vjet. Eksperienca kaq shumëvjeçare e bën dizajnin tonë butë me prekje të cilësisë lartë VW çeliku silikoni të mbuluar të arrijë në listën levë në të njëjtën industri. D urable lëndë magnetike makinë kryesore për Volkswagen është shitja më e mirë e kapakut të telekomandës tonë silikoni . Ne kemi debossed dhe embossed këto dy artizanale aplikuar në rastin silikoni largët kyç . ka një kërkesë të madhe në botë për Cover VW Silicone Key.

Magnetic Car Key Cover

Çdo rast kyç i makinës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

3. Shell silikoni çelësi i makinës është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës VW.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësi i çelësave të makinës silikoni ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Volkswagen Magnetic Car Key Cover

S ilicone mbulesa kryesore e makinave për Volkswagen ka asnjë të keqe dhe mjedisin friendly.When ju mbani një dizajn të bukur raste kyçe gome mbulon për Volkswagen në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe të lehta. Ju do të doni mbulesën kryesore të silikonit të VW kur ta keni atë. Më shumë hollësi të frontit dhe anën e pasme për mbulimin me kyç të silikonit Volkswagen

Magnetic Key Cover for Volkswagen

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme

VW silicone key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : VW Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim