Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > VW Silicone Cover Kryesore > Shembull i largët i makinës boshe për Volkswagen
Shembull i largët i makinës boshe për Volkswagen
Shembull i largët i makinës boshe për Volkswagen
Shembull i largët i makinës boshe për Volkswagen
Shembull i largët i makinës boshe për Volkswagen
Shembull i largët i makinës boshe për Volkswagen
 • Shembull i largët i makinës boshe për Volkswagen
 • Shembull i largët i makinës boshe për Volkswagen
 • Shembull i largët i makinës boshe për Volkswagen
 • Shembull i largët i makinës boshe për Volkswagen
 • Shembull i largët i makinës boshe për Volkswagen

Shembull i largët i makinës boshe për Volkswagen

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Volkswagen 1

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne Beautiful Earth bashkë, Ltd, kemi fabrikën tonë dhe të përqëndrohet në prodhimin Volkswagen silic makinë mbuluar kyç për 7years. Tani gome silikoni për rastin e makinave për Volkswagen që prodhojmë janë magnetike, të qëndrueshme. VW silikoni cove kyç r është një nga shitjet më të mira të rastit tonë të makinës silikoni për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Volkswagen makinë kapakët kryesorë janë gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me VW Silicone tonë Key Cove r .


Secili kapak i makinës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

3. Mbajtësi kryesor i çelësit silikoni është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës silikoni Volkswagen .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të kyç auto mbulon si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakut të makinës silikoni të mbuluar nëse keni sasi.

1. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Blank Car Key Shell


Silicone kyç makinë të mbuluar për Volkswagen -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një Volkswagen kyç silikoni mbuluar në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto 1 butonat embossed mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë. Remote Car Key Shell

Më shumë hollësi të frontit dhe anën e pasme për mbulimin me kyç të silikonit Volkswagen

Key Shell For Volkswagen

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : VW Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim