Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > VW Silicone Cover Kryesore > Mbulesa kryesore e makinës silikoni VW Golf 7
Mbulesa kryesore e makinës silikoni VW Golf 7
Mbulesa kryesore e makinës silikoni VW Golf 7
Mbulesa kryesore e makinës silikoni VW Golf 7
Mbulesa kryesore e makinës silikoni VW Golf 7
Mbulesa kryesore e makinës silikoni VW Golf 7
 • Mbulesa kryesore e makinës silikoni VW Golf 7
 • Mbulesa kryesore e makinës silikoni VW Golf 7
 • Mbulesa kryesore e makinës silikoni VW Golf 7
 • Mbulesa kryesore e makinës silikoni VW Golf 7
 • Mbulesa kryesore e makinës silikoni VW Golf 7

Mbulesa kryesore e makinës silikoni VW Golf 7

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Golf 7

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne jemi një silikoni prodhuesi kryesor shell makinë që kryesisht prodhojnë mbrojtëse makinë aksesore kryesore të mbuluar . 7 vjet `përvojë VW tonë silikoni mbuluar kyç më të përsosur, dhe të gjithë blerësi janë të kënaqur me tonë VW fletë-- ilicone S Key Cover. Bartësi kyç i modës i modës për modë të modës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do ta doni këtë VW golf 7 3 buttons Key Shell.

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Çelësi mbuluar shell silikoni përshtatur makinë gome është krejtësisht i përshtatshëm për VW tuaj kapak kyç i silikonit .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: - 20 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Luxury Golf 7 Silicone Key Cover


Aksesore e makinave - Golf luksoze 7 çelësi i makinës mbajtës për VW -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash mbulesën e çelësit të gomës VW 3 Buttons çelës në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të butë dhe të lehta. Ju do të love VW rasti kyç i silikonit kur ta keni atë.


Golf 7 Luxury Key Cover

Më shumë detaje rreth anës së përparme dhe të pasme Volkswagen kapak kyç i silikonit

Luxury Silicone Key Cover

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi

Kategoritë e Produktit : VW Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim