Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > VW Silicone Cover Kryesore > Çelësi më i ri i gomës silikoni me ngjyrë mbulon kapakun kryesor
Çelësi më i ri i gomës silikoni me ngjyrë mbulon kapakun kryesor
Çelësi më i ri i gomës silikoni me ngjyrë mbulon kapakun kryesor
Çelësi më i ri i gomës silikoni me ngjyrë mbulon kapakun kryesor
Çelësi më i ri i gomës silikoni me ngjyrë mbulon kapakun kryesor
Çelësi më i ri i gomës silikoni me ngjyrë mbulon kapakun kryesor
 • Çelësi më i ri i gomës silikoni me ngjyrë mbulon kapakun kryesor
 • Çelësi më i ri i gomës silikoni me ngjyrë mbulon kapakun kryesor
 • Çelësi më i ri i gomës silikoni me ngjyrë mbulon kapakun kryesor
 • Çelësi më i ri i gomës silikoni me ngjyrë mbulon kapakun kryesor
 • Çelësi më i ri i gomës silikoni me ngjyrë mbulon kapakun kryesor

Çelësi më i ri i gomës silikoni me ngjyrë mbulon kapakun kryesor

  Çmimi i njësisë: USD 0.75 - 1.2 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: VW2001

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 5000pcs per day

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Fabrika jonë ndodhet në Shenzhen të Kinës, profesionale në prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore për 8 vjet. VW Silicone Cover Kryesore është një nga shitjet më të mira të rastit tonë të makinës silikoni, për shkak të prekjes së saj të butë, të parëndësishme, eko-miqësore. Kapak i ri i kapakëve silikoni me ngjyra është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me këtë kapak kyç të mbuluar me kyçe të Gomës , sepse ato janë me të vërtetë ngjyra shumë të ftohta.

Çdo mbulesë e butonit silikoni VW kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Kuletë e zakonshme e gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për makinën tuaj VW 3 buttons key .

2. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve të kualitetit të lartë të silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 2 20 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, ngrohjes, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji, pluhur-pro të.

Newest color silicone key cap

Mbulesa kryesore e silikonit VW nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një butona të bukur të projektimit të gomës për VW në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni butonat e auto 3 pluhur - kyç makinë të mbuluar provë silikoni kur ta keni atë.

Rubber key cover key cap

Më shumë detaje të pjesës së përparme dhe të pasme për mbulimin e çelësit të makinës VW

ngjyra më të ftohtë për të zgjedhur për të bërë çelësin silikoni mbajtës kyç të përsosur.

Rubber key cap

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit


U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo çelës silikoni çelësi në qese opp
2. Rasti 1000pcs silikoni makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : VW Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim