Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > VW Silicone Cover Kryesore > Rasti i ri i Silikonit për VW
Rasti i ri i Silikonit për VW
Rasti i ri i Silikonit për VW
Rasti i ri i Silikonit për VW
Rasti i ri i Silikonit për VW
Rasti i ri i Silikonit për VW
 • Rasti i ri i Silikonit për VW
 • Rasti i ri i Silikonit për VW
 • Rasti i ri i Silikonit për VW
 • Rasti i ri i Silikonit për VW
 • Rasti i ri i Silikonit për VW

Rasti i ri i Silikonit për VW

  Çmimi i njësisë: USD 0.75 - 1.2 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: boos1001-101

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Kjo është stili i ri VW i stilit metalik metalik. Beautiful Earth Co.Ltd e cila ka fabrikën e tij, gjithashtu me punëtorë të kualifikuar dhe përvojë shumëvjeçare fokusohet në prodhimin e çelës silikoni VW mbuluar . C arbon Fiber Çelësi i makinës Silicone është ngjyra më e re në vitin 2018. Çelësi i mbulimit të makinës VW 3 është shitja më e nxehtë në Rastin tonë Çelës të Makinës Silikoni . Tani kemi një regjim të avancuar, efikas dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera prodhuese dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë mbulim me cilësi të lartë silikoni të VW .

Car Key Cover for Passat

Çdo Mbulesë e Makinerisë së Hapur nga Silicone kanë karakteristikat e mëposhtme:

Rasti silikoni i largët i kyçeve është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për butonin VW 3 të makinës tuaj . Pjesa e përparme e zëvendësimit të shpejtë të makinës VW është butona të shtypura, pjesa e prapme e Rastit të Makinerisë së Largimit të Makinës Silikoni pa logon e makinës VW Golf SEAT SKODA Octavia

Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

Golf 3 Buttons Series

Shell silikoni makinë kryesore ka karakteristikat e padëmshme, miqësore me mjedisin, rezistencë të ngrohjes, të qëndrueshme, i papërshkueshëm nga uji, pluhur-provë. Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit.

vw silicone car key case

Rasti Silicone Remote Car ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

VW swift car key replacement

Silicone Remote Car Case

silicone remote key case

Mbulimi i Çelësit të Makinave Silikoni prodhohet nga modeli i prodhimit në paketimin e shippment, të gjithë procesin që bëjmë duke punuar nga vetja. Silicone Remote Car Cover


Detajet e paketimit

1. 1. secili qese silikoni për makina në qese opp
2. 1000pcs silikoni qese makinë kryesore në një kuti kartoni

Silicone car key shell


vw swift car key replacement

Shërbimi ynë:

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : VW Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim