Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > VW Silicone Cover Kryesore > Eko-miqësore dhe të qëndrueshme mbulesën kryesore të makinave
Eko-miqësore dhe të qëndrueshme mbulesën kryesore të makinave
Eko-miqësore dhe të qëndrueshme mbulesën kryesore të makinave
Eko-miqësore dhe të qëndrueshme mbulesën kryesore të makinave
Eko-miqësore dhe të qëndrueshme mbulesën kryesore të makinave
Eko-miqësore dhe të qëndrueshme mbulesën kryesore të makinave
 • Eko-miqësore dhe të qëndrueshme mbulesën kryesore të makinave
 • Eko-miqësore dhe të qëndrueshme mbulesën kryesore të makinave
 • Eko-miqësore dhe të qëndrueshme mbulesën kryesore të makinave
 • Eko-miqësore dhe të qëndrueshme mbulesën kryesore të makinave
 • Eko-miqësore dhe të qëndrueshme mbulesën kryesore të makinave

Eko-miqësore dhe të qëndrueshme mbulesën kryesore të makinave

  Çmimi i njësisë: USD 0.55 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: RYHX-1001.01

Material: Silicone

Advantage: Twice Quality Test

Type: Car Accessories

Color: Red, Blue, Black, White, Pink, Yellow, Orange And Purple

Weight: 15g

Size: 4*6*1 Cm

Packing: 1 Pc In Opp Bag

Price: Factory Price

Certification: ISO9001, BSCI, SGS

Usage: ISO9001, BSCI, SGS

Additional Info

paketim: 1 pc në qese opp, 1000pcs në një kuti kartoni, madhësia kuti kartoni: 53 * 26 * 38cm

prodhimtari: 10000000

markë: RYHX

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen, Guangdong, Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1000000

certifikatë: ROHS,BSCI,ISO9001SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenzhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është një kompani e cila e specializuar në dekorimin dhe dhurata promocionale dhe kanë 10 vjet eksperiencë fokusohet në prodhimin e mbulesës kryesore të makinave . Tani kemi modalitet të avancuar, efikas dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera prodhimi dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë mbulim me cilësi të lartë të makinave . Ne jemi të sigurt se do të jeni të kënaqur me mbulimin me kyç të makinës silikoni si modelet e mëposhtme, mbulesa kryesore e makinës silikoni me logo.


Secili kapak i makinës Silicone kanë karakteristikat e mëposhtme:

Mbulesa çelësi makina Silicone është përkryer i përshtatet çelësin tuaj makinë. dhe mbulesa kryesore e makinës PVC është e aftë të ndjekë çelësin e makinës, shpresoj që të zgjidhni modelet e duhura. Ne kemi avantazhin e çmimeve të mbuluar me kyç të makinës silikoni nëse keni sasi.

mbulesa kryesore e makinës silikoni nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një mbulesë të çelësit të makinës Silicone në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të pëlqeni kapakun e makinës me pvc kur të keni atë.

Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të mbuluar me kapak të makinës Custom Silicone si kërkesën tuaj për tonë Mbulesa kryesore e makinës silikoni .

02

Mbulesa kryesore e makinës silikoni ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, eko-miqësore, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji, pluhuri

03

Mbulimi kryesor i makinës silikoni është prodhuar nga modeli i prodhimit në paketimin e shippment, të gjithë procesin që bëjmë duke punuar proferssional nga vetja.

05

01

Detajet e paketimit

1. 1. çdo mbulesë e timonit të silikonit në qese të eshtrave
2. 100 copë Silicone drejtues mbuluar timon në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 53 * 26 * 38cm

shipment


Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : VW Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim